Hem Araba Hem Ev Fırsatı! İki Banka 0.79 Faizle Konut, 0.49 Faizle Taşıt Kredisi Veriyor

0.79 kar payı oranıyla 120 ay vadeli konut finansmanı ve 0.49 faiz oranlı 12 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası. İki bankanın iki farklı kampanyasına dair tüm ayrıntılar Emlak365'te.
Hem Araba Hem Ev Fırsatı! İki Banka 0.79 Faizle Konut, 0.49 Faizle Taşıt Kredisi Veriyor

Ev ve araba almak isteyenlere Ağustos 2021 döneminde geçerli iki farklı kampanyayı derledik. İki farklı banka tarafından ayrı ayrı başvuru şartlarıyla sağlanan kredi ve finansman kampanyalarını ayrı ayrı sizlerle paylaşıyoruz.

0.79 KAR PAYI ORANIYLA 120 AY VADELİ KONUT FİNANSMANI

Tüm bankalar arasında en avantajlı kampanya halen Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından sağlanıyor. Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine çok düşük kar payı oranıyla konut finansmanı imkanı veriyor. Bankanın kampanyasının geçerli olduğu konutlar sunulan en düşük maliyet fırsatı ve uzun vadeli ödeme planlarına dair ayrıntılar şu şekilde;

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine her bankada olduğu gibi kendi konutlarını satıyor. Mülkiyeti bankaya ait olan 1+1, 2+1 ve 3+1 ile diğer özellikli dairelerden almak isteyenlere yüzde 0.69 ve yüzde 0.79 kar payı sunuluyor.

Hem Araba Hem Ev Fırsatı! İki Banka 0.79 Faizle Konut, 0.49 Faizle Taşıt Kredisi Veriyor

Müşteriler evini Türkiye Finans Katılım Bankası'nın satışa çıkardığı konutlardan almak istediğinde konut finansmanı kampanyasından faydalanabilecekler. İki farkı kar payı oranı seçeneği sunulan kampanyada 0-60 ay vadeli ödeme planı ve 61-120 ay vadeli ödeme planı sunuluyor.

Müşteriler bankadan ev aldıklarında 60 aya kadar vadeli finansman kullanırlarsa finansman ödemelerini yüzde 1.69 kar payı ile yapacaklar. Eğer finansman kullanımı 120 ay vadeli olursa geri ödemeler 0.79 kar payı ile yapılacak.

31 Aralık tarihine kadar geçerli konut finansmanı kampanyasında müşteriler bankanın web sitesinden konut satış ilanlarına ulaşacaklar. Ardından bankadan kendine uygun konut bulanlar teklif sunacaklar. Konutları almaya hak kazananlar ise ödeme sürecinde bankadan düşük kar payı oranlı finansman talebinde bulunabilecekler.

0.49 FAİZ ORANIYLA 12 AY VADELİ 100.000 TAŞIT KREDİSİ

Araba alacaklar için ise kampanyalı kredi Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Yapı Kredi Bankası müşterilerinin Ford marka araç almaları durumunda özel faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu.

İlan edilen kredi özelliklerine bakıldığında; müşteriler yüzde 0.49 faiz oranıyla 100.000 TL kredi kullanabilecekler. Geri ödemelerde ise sunulan vade süreci sadece 12 ay olarak açıklandı.

Hem Araba Hem Ev Fırsatı! İki Banka 0.79 Faizle Konut, 0.49 Faizle Taşıt Kredisi Veriyor

"Her Şey Dahil Finans Paketli Ford Finans taşıt kredisi kullanarak, belirlenmiş sıfır km Ford binek araçlar için kullanılabilecek kredi için Ford Bayilerine başvuru yapabilirsiniz.