Hem Nakit İndirim Hem Kredi Desteği! Hyundai i10, i20, Kona, Tucson Ağustos Kampanyaları!

Ağustos araba kampanyalarını açıklayan firmalar arasında Hyundai de katıldı. Hyundai nakit indirimlerle otomobil satışı yapmaya başlarken müşterilere kredi desteği verileceği de duyuruldu.
Hem Nakit İndirim Hem Kredi Desteği! Hyundai i10, i20, Kona, Tucson Ağustos Kampanyaları!

Otomobil firmaları Temmuz ayında sıfır kilometre araç satışlarında hedeflenen rakamların oldukça uzağında kaldılar. Bu araç satışlarını toparlayabilmek ve bir önceki ayın kayıplarını telafi edebilmek amacıyla Ağustos ayı araba kampanyaları başlatıldı. Ağustos ayına özel fırsatlarla araba kampanyası düzenleyen firmaların arasına Hyundai de katldı.

HYUNDAİ AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYALARI

Hyundai tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre çok sayıda modelde müşterilere özel imkanlar sunuluyor. Hyundai'nin Ağustos araba kampanyaları incelendiğinde nakit indirimler ve müşterilere sunulan taşıt kredisi destekleri dikkat çekiyor. Bu kampanyaların fırsatlarını değerlendiren müşteriler avantajlar eşliğinde sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar.

HYUNDAİ i10 İNDİRİM VE KREDİ KAMPANYASI

Ağustos ayı içerisinde Hyundai i10 model otomobil satın alacak müşterilere önemli fırsatlar veriliyor. Öncelikle müşteriler hemen 5 Bin TL nakit indirim fırsatını kullanabiliyorlar. Bunu tercih etmeyenler için ise kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşterilere 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 50 Bin TL kredi desteği veriliyor.

HYUNDAİ i20 AĞUSTOS KAMPANYASI

Hyundai'nin kampanyaya soktuğu otomobil modellerinden birisi de Hyundai i20 oldu. Bu otomobil için müşterilere Ağustos ayı içerisinde direkt 17 Bin TL nakit indirim imkanı tanınıyor. Bu indirim imkanından yararlanmayanlar için ise 12 ay vadeli 75 Bin TL'lik kredi desteği aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor.

Hem Nakit İndirim Hem Kredi Desteği! Hyundai i10, i20, Kona, Tucson Ağustos Kampanyaları!

HYUNDAİ KONA KREDİ KAMPANYASI

Hyundai Ağustos ayı içerisinde müşterilere Hyundai Kona model alımında kredi desteği veriyor. Firma tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre bu otomobili satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli 50 Bin TL kredi aylık 0,99 faiz oranı ile veriliyor.

HYUNDAİ YENİ TUCSON AĞUSTOS KAMPANYASI

Hyundai'nin Ağustos araba kampanyaları içerisinde değerlendirdiği modellerden birisi de Hyundai Yeni Tucson oldu. Bu otomobil alımında Prime paketine özel olarak 10 Bin TL nakit indirim yapılıyor. Ayrıca 100 Bin TL'lik kredi fırsatı müşterilere 12 ay vade ve aylık 0,99 faizle veriliyor.

HYUNDAİ H100 AĞUSTOS KAMPANYASI

Hyundai'nin H100 model araç için düzenlediği kampanyaya göre müşteriler 2 bin TL indirim ve 12 ay vadeli, aylık yüzde 0,99 faizli 50 Bin TL kredi imkanından yararlanabiliyorlar.