Hepsi Sona Eriyor! Ev Alacaklar 0.79, 0.88, 0.95 ve 0.99 Oranlar için Son Günler

Hepsi Sona Eriyor! Ev Alacaklar 0.79, 0.88, 0.95 ve 0.99 Oranlar için Son Günler
Konut kredisi paketleri ile ev alacaklar için başvuruları devam eden ancak önümüzdeki günlerde kampanya süreci dolacak olan indirimli oranları listeledik. Yılsonunda 0.79, 0.88, 0.95 faizli oranlar...

Konut kredisinde standart kredi paketleri halen çok yüksek seviyede yer alırken bazı bankaların özel kampanyaları için süreç devam ediyor. 31 Aralık tarihine kadar başvuru alacak olan bankalar, müşterilerin başvuru yapmaları halinde çok düşük faizli olanaklardan yararlanabilecekler. İşte yılsonu konut kredisi fırsatları.

BU ORAN TÜM KAMPANYALAR ARASINDA EN DÜŞÜK OLANI

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine 60 ay vade ile 0.69, 120 ay vade ile 0.79 kar payı oranı sunuyor. Ancak kampanya belli satışlar için geçerli.

Banka kendisine ait olan konutları resmi sitesi üzerinden ihaleye çıkarıyor. Bankaya başvuru yapıp bu konutlardan almak isteyenler eğer peşin ödeme yapamayacaklarsa banka 0.69 ve 0.79 kar payı ile 120 ay vade ile ek koşul olmadan konut finansmanı sağlıyor. Ev alacak tüm müşteriler için tüm dönemin en uygun kampanyası Türkiye Finans'ın sunduğu banka konut kampanyası.

0.88 - 0.92 VE 0.96 FAİZLERİ SADECE DEVLET BANKALARINDA

Devlet, Çevre Bakanlığı destekli konut kredisi olanakları sunmaya devam ediyor. Bu destek kapsamında aylık faiz oranlarına bakanlığı sağlanır. Bu sayede faiz oranları ilan edilen oranlara düşer.

Kentsel dönüşüm kapsamında evi yenilenen, riskli yapıda olan, hak sahibi konumunda bulunan yada hak sahibi konuma düşen on binlerce vatandaşın düşük faizli ev kredisi kullanma hakkı var. Çevre Bakanlığı bu kredi paketi kapsamında müşterilerine 0.33, 0.37 ve 0.41 faiz desteği sağlar. Bu konut kredisinde ise sağlanan destekler ile konut kredisi faizleri yüzde 0.88, yüzde 0.92 ve yüzde 0.96 bandına kadar düşer.

Vakıfbank kentsel dönüşüm projeleri kapsamında sağladığı kredi paketine 120 ay vade fırsatı sunuyor.

0.95 KONUT KREDİSİ DE ANLAŞMALI ÖZEL BANKALARDAN

Devlet kendi konutlarını Milli Emlak Genel Müdürlüğü üzerinden satışa çıkarıyor. Bu konutlardan almak isteyenlere ise bu dönemde hayal oranla konut kredisi sağlanıyor.

Milli Emlak ile anlaşma imzalayan ve protokol kapsamında yer alan bazı özel bankaları lojman kredisi sağlar. Lojman kredisi 120 ay vade ile 0.95 faiz oranıyla sağlanır. Milli Emlak Kurumunun web sitesinden detayları öğrenilebilir.

0.99 FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Markalı konut almak isteyenler için inşaat firmaları yüksek maliyetlerin karşılanabilmesi elde ki konutların satılabilmesi için 0.99 faiz ve 120 ay vadeli konut kredisi kampanyaları başlattılar. Müşteriler kendi şehirleri için sunulan olanakları araştırabilirler.