Hyundai O Modellerinde Avantajlı Fiyat Listesini Duyurdu! Yeni Hyundai Bayon Fiyat Listesi!

Hyundai O Modellerinde Avantajlı Fiyat Listesini Duyurdu! Yeni Hyundai Bayon Fiyat Listesi!
Hyundai modellerinde Mayıs 2022 itibariyle avantajlı fiyatlar duyurulmaya devam ediyor. Türkiye’de üretilen Bayon modelinin fiyatı dikkat çekiyor. İşte detaylar…

Türkiye’de en çok satılan otomobil markalarından biri olan Hyundai, avantajlı fiyat listesi ile araç sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Hyundai Assan’ın Kocaeli fabrikasında üretilen Bayın, Türkiye fiyat listelerini altüst etmeye hazırlanıyor. Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında uygun fiyatlı araçları araştıranlar Hyundai ile bu arzlarını karşılamayı hedefliyor. Önümüzdeki dönemde otomobil fiyatları daha da artmadan araç sahibi olmak isteyen birçok kişinin Hyundai modellerini tercih etmeye devam ettiği görüldü.

Hyundai Bayon Tasarımı ile Dikkatleri Üzerine Çekti!

Türkiye’de üretilen Hyundai modellerinden biri olan Bayon, burada üretilen modeller arasında üçüncü sırada yer alıyor. Bir önceki yılın mart ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve büyük beğeni kazanan Bayon, B – SUV model olarak öne çıkıyor. SUV modellerin ürün gamını genişletmesinde önemli bir rol oynayan Hyundai Bayon, tasarımı ile ilgi odağı oluyor. Hyundai i20 ile benzer çizgilere sahip Bayın, arka bölümünde ok formlu stop lambaları ile dikkat çekti.

Ödemeler 6 Ay Sonra Başlıyor!

Hyundai O Modellerinde Avantajlı Fiyat Listesini Duyurdu! Yeni Hyundai Bayon Fiyat Listesi!

Hyundai Bayon modelinin avantajları Mayıs 2022’de de devam ediyor. Otomobil fiyatlarının artması ile ödeme koşullarını iyileştirmeyi hedefleyen Hyundai, Bayon modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. Mayıs ayında Hyundai Bayon modelini satın alanlar ödemelerine 6 ay sonra başlayacak. Üstelik avantajlı fiyat seçenekleri sayesinde rahat bir ödeme dönemi sunulması da hedefleniyor.

Hyundai Bayon 2022 Fiyat Listesi

Hyundai modelleri 2022 yılında da avantajlı fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor. Orta sınıf araç sahibi olmak isteyenler için cazip birçok seçenek sunan Hyundai, Bayon modellerinde 2022 Mayıs ayına özel seçeneklerini duyurdu. Fiyatlar daha da artmadan ilgili modele sahip olabilirsiniz. Hyundai Bayon fiyat listesi:

  • 1.4 MPI 100 PS Jump Manuel – 362.700 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Jump Otomatik – 397.700 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Style Otomatik – 432.450 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Elite Otomatik – 443.70 TL
  • 1.0 T – GDI 100 PS Style DCT – 465.400 TL