iki Farklı Faiz Seçeneğiyle Hızlı Kredi Halkbank'tan! Şubeye Uğramadan 50.000 TL Hesabınızda

Halkbank şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi sağlıyor. Hızlı kredi paketi ile müşteriler 50.000 TL kredilerini anında alabilir ve hesaplarından kullanabilirler. İşte Halkbank'ın 2 faizli kredi paketi.
iki Farklı Faiz Seçeneğiyle Hızlı Kredi Halkbank'tan! Şubeye Uğramadan 50.000 TL Hesabınızda

Halkbank şubeye gitmeye gerek kalmadan hızlı kredi sağladığını duyurdu. Çok kolay ve online başvuru işlemleri ile bankadan 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabilir ve geri ödemelerinizi 36 ay vade ile yapabilirsiniz.

HALKBANK'IN HIZLI İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank tarafından sağlanan hızlı ihtiyaç kredisinde limit 50.000 TL olarak uygulanır. Ancak banka kredi üst limiti olmadığını ve kredi paketinde alt limit uygulaması olduğunu da duyurdu. Bankanın açıkladığı limit hesabına göre müşteriler en az 1.000 TL en fazla ise 50.000 TL nakit için hızlı kredi başvurusunda bulunabilirler.

Bankanın ilan ettiği bir diğer özellik ise 2 farklı faiz oranı.

Halkbank müşterilerinin hızlı kredi kullanımlarına iki oran seçeneği sunuyor. Oranların belirlenmesinde ise kredi tahsis ücreti ödenip ödenmemesi etmen oluyor. Kredi tahsis ücreti ödeyecek olan müşterilere daha düşük faiz uygulanıyor.

Hızlı kredi paketine ilişkin Halkbank'ın açıkladığı oranlar; kredi tahsis ücreti ödemek isteyenler için yüzde 1.63 kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler için ise yüzde 1.68 olarak açıklandı.

MALİYET TABLOSU

Halkbank'ın ilan ettiği iki faiz seçenekli kredi paketinden faydalanmak isteyenler için 10.000 TL kredi üzerinden oluşan ödeme planları şu şekilde;

iki Farklı Faiz Seçeneğiyle Hızlı Kredi Halkbank'tan! Şubeye Uğramadan 50.000 TL Hesabınızda

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan edilen kredi özellikleri ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler başvurularını online yollar üzerinden yapacaklar. Halkbank kredi başvurularının; Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog'tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan yapılabileceğini duyurdu.

Ayrıca kredi başvurularının ardından talepler aynı gün içinde değerlendirilip müşterilere kısa mesaj ile bilgilendirme yapıldığı da açıklandı.