İlkbahar'da Ev Eşyalarını Yenileyeceklere! 30.000 TL 36 Ay Faizsiz Finansman

İlkbahar'da Ev Eşyalarını Yenileyeceklere! 30.000 TL 36 Ay Faizsiz Finansman
Evinde bazı eşyaları yenilemek isteyenlere bankaların bahar dönemi eşya finansmanı paketleri şekillenmeye başladı. İşte evini yenilemek isteyenler için yılın ilk kredi finansman paketleri.

Bankadan kredi kullanarak ev eşyası almak isteyenler için 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade mümkün. Ancak kredi kullanmak istemeyen ve ev finasmanı kullanarak eşyalarını yenilemek isteyenler için bankaların sunduğu finansmanlar da var. Bu finansman paketleri ile ev eşyaları yenilebilir oluşan borç yükü ise 3 yılda ay ay ödenebilir.

BAHARDA EVİNİ EŞYASINI YENİLEMEK İSTEYENLERE

Eşya finansmanı kullanarak evini yenilemek isteyenler firmalardan teklif alacaklar. Fiyat konusunda teklif alacak ve fatura ile bankalara başvuru yapacak olan vatandaşlara fatura tutarına göre finansman sağlanacak.

Müşteriler bankaların sağladığı finansman paketi ile istedikleri ev eşyasını alabilecekler. Müşterilerin kullanabilecekleri finansman limiti aylık kazanç tutarına göre ve güncel kar payı oranına göre şekillenecek.

Müşteriler için Güncel Ev Eşyası Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası doğrudan ev eşyası finansmanı ile müşterilerine aracılık ederlen Kuveyt Türk ve Türkiye Finans Katılım Bankaları ihtiyaç finansmanı kapsamında başvuru alıyorlar.

Kamu katılım bankaları da müşterilerin ev eşyası ihtiyaçlarına aracılık ederken alınacak eşya türüne göre ayrı ayrı finansman sağlarlar.

Kar Payı Oranları

İhtiyaç finansmanı kapsamında değerlendirilen kar payı oranları şubat ayının son haftasında Ziraat Katılım Bankası'nda aylık 1.80 olurken Albaraka Türk Katılım Bankası'nda 1.99 bandında bulunuyor. Müşteriler bankaların güncel paketleri dışında kişiye özel kampanyalarından da faydalanabilirler.

Asgari Ücretliler için;

Aylık 4.250 TL maaş alan asgari ücretliler 2.000 TL finansman taksiti ödeyebilirler ve kredi risk puanına göre 40.000 TL ile 50.000 TL finansman kullanabilirler.