ING Bank En Düşük Kredi Faiz Oranıyla Kredi Kampanyası Başlattı! ING İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı. Tanışma faizi ile birlikte ING ihtiyaç kredisi nasıl alınır?
ING Bank En Düşük Kredi Faiz Oranıyla Kredi Kampanyası Başlattı! ING İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Günümüzde neredeyse ihtiyaç kredisi kullanmayan vatandaş kalmadı. Bankaların müşteri toplamak adına düzenlemiş oldukları kredi kampanyaları oldukça dikkat çekiyor. Özellikle düşük faizli ve kolay ödeme yöntemleri sunan bankalar müşterilerden tam not almayı başarıyor.

Bankaların hazırlamış oldukları kredi kampanyaları arasında son zamanlarda en çok dikkat çekeni ise ING Bank tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi oldu. ING Bank müşteri portföyünü geliştirmek için hazırladığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte düşük faizli nakit akışı sağlamak isteyen vatandaşlara güzel haberi verdi.

ING BANK AVANTAJLI KREDİ FIRSATI SUNUYOR

ING Bank yeni kredi kampanyası ile birlikte müşteri portföyünü genişletecek gibi görünüyor. Banka kredi faiz oranını yüzde 1.35 olarak açıkladı. Diğer banka kampanyalarına bakılarak en düşük faizli ihtiyaç kredisini sunan banka yeni müşterilerle tanışmak için böyle bir adım attığını duyurdu.

ING Bank, ilk kez kredi çekecek olan müşterileri için tanışma faizi adı altında yüzde 1.35 oranında kredi vereceğini açıkladı. Kredinin üst limiti ise 50 bin lira olarak açıklandı.

ING TURUNCU EXTRA PROGRAMIYLA KREDİ ÇEKMEK DAHA AVANTAJLI!

ING Bank En Düşük Kredi Faiz Oranıyla Kredi Kampanyası Başlattı! ING İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank kendi müşterilerini de kapsayan başka bir kredi kampanyasını hazırladığını duyurdu. Turuncu Ekstra programı ile birlikte kredi çekerken kazanacakları bir sistem hazırlandı. Aylık harcamalar üzerinden bin liralık kısım Turuncu Ekstra Kart üzerinden harcandığı takdirde 20 bin liraya varan kredi kullanımları için faiz oranları yine yüzde 1.35 olarak açıklandı.

Nakit iade sistemi ile birlikte kredi çekerken kazanmak mümkün olacak. Turuncu Ekstra Programına kayıt olmak zahmetli bir süreç olmamakla birlikte anında ek ücret ödemeden sürece dahil olabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni