İş Bankası Sorgulamadan Herkese 10 Bin Lira Kredi Veriyor! Başvurduktan Sonra Hemen ATM'den Alabilirsiniz

Acil krediye ve nakit paraya ihtiyacı olan vatandaş için İş Bankası harekete geçti. Anında nakit avans ile onaylanan 10 bin lira tutarı ATM'lerden alabilirsiniz. İşte detaylar..
İş Bankası Sorgulamadan Herkese 10 Bin Lira Kredi Veriyor! Başvurduktan Sonra Hemen ATM'den Alabilirsiniz

Vatandaşın acil nakit ihtiyacı karşısında bankalar harekete geçmeye devam ediyor. Bankaların sunduğu acil para imkanları dahilinde her geçen gün yeni kampanyalar gündeme gelmeye devam ediyor. Nakit avans kredileri de pek çok ihtiyacın karşılanabileceği bir kredi türü olarak bankalar tarafından vatandaşlara sunuluyor.

Nakit avans bir anlamda kredi ve kredi kartı işlemlerinin birleştirilmiş bir hali olarak ifade edilebilir. Pek çok banka müşterisi acil nakit ihtiyaçları karşısında bu sistemi rahatlıkla kullanıyorlar. Nakit avans limiti bankalar arasında meydana gelen rekabet ortamından dolayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

İŞ BANKASI NAKİT AVANS İLE 10 BİN LİRA ATM’DEN ANINDA PARA VERİYOR

İş Bankası müşterilerine özel acil nakit limitini ve şartlarını her geçen gün biraz daha esnetmeye devam ediyor. İş Bankası çalışma politikası gereği özellikle müşterileri için nakit avans konusunda en çok yardımcı olan bankalar arasında yer alıyor.

İş Bankası müşterilerinin acil paraya ihtiyaçları olması halinde ATM üzerinden anında nakit para çekebilecekler. Taksitli olarak çekilebilecek olan nakit avans ile birlikte geri ödemeler 12 ay vadeli olarak yapılacak.

Başvuru işlemleri banka şubelerinden, internet şubelerinden, mobil şubelerden ve hatta ATM üzerinden sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Taksitli nakit avans işlemleri için limit, müşterinin kredi puanına göre 15 bin liraya kadar yükseltilebilir.

NAKİT AVANS ÖDEMELERİ NASIL YAPILIR?

İş Bankası Sorgulamadan Herkese 10 Bin Lira Kredi Veriyor! Başvurduktan Sonra Hemen ATM'den Alabilirsiniz

İş Bankası üzerinden yapılabilecek olan nakit avans limiti, ödemelerde de çeşitli kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Nakit avans limiti diğer kredilere göre karşılaştırma yapıldığı zaman aylık faiz yerine günlük faiz uygulanmaktadır.

Bu sebeple günlük faiz masrafları diğer kredilere göre daha masraflı olabiliyor. Borçlar bu süreçte erken ödeme ile kapatılabildiği takdirde daha az masraflı olabilir. Oluşabilecek yüksek faiz masrafları bu yöntem ile engellenebilir.

Genel Yayın Yönetmeni