İslam Memiş'ten Gram Altın Yorumu Ve Fiyat Tahmini! Son İki Hafta, Almayan Bu Fiyattan Alır!

İslam Memiş'ten Gram Altın Yorumu Ve Fiyat Tahmini! Son İki Hafta, Almayan Bu Fiyattan Alır!
Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın fiyatı hakkında çarpıcı bir değerlendirmede bulundu. Gram altın ne kadar olacak, gram altında altım fırsatı mı var?

Altın piyasalarında inişli çıkışlı grafik devam ederken altın yatırımcıları ve altın ayatırım yapmak isteyenler fiyat takibi yapmakta zorluk yaşıyorlar. Fiyatlarda bir dengesizlik gözlemlenirken piyasada altın yatırımcılarını etkileyen önemli gelişmeler oluyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı islam Memiş, gram altın hakkında çok çarpıcı bir değerlendirmede bulundu.

ALTIN PİYASASINDA NELER OLUYOR?

Altın yatırımcılarına Nisan ve Mayıs ayı için daha önceden ayrı ayrı uyarılar yapan İslam memiş, Nisan ayında altında son bir alımk fırsatı olacağını açıklamıştı. Ayrıca İslam Memiş, Mayıs ayında altın piyasasında fiyatların yükselişe geçeceğini ve alım konusunda herhangi bir fırsat verilmeyeceğini duyurmuştu. Bu gelişmeler yaşanırken son bir hafta içerisinde ons altın ciddi yükselişler ve düşüşlerle muhatap olmak zorunda kaldı. Ons altın 1.980 Dolar seviyesini görürken şu anda bir geri çekilme ile 1.950 Dolar aşağısına düştü. Yaşanan bu fiyat karmaşası ise yatırımcıların akıllarını karıştırıyor. Tam bu fiyat kaosu içerisinde gram altın ile alakalı olarak İslam Memiş'ten yeni bir değerlendirme geldi.

İSLAM MEMİŞ'TEN GRAM ALTIN YORUMU

Gram altın alarak yatırım yapmak isteyenler için kritik bir uyarıda bulunan İslam Memiş, "Daha önce alım fırsatları verildikçe gram altın yatırımı yapmak isteyenleri uyardık. Nisan ayında da son alım fırsatı olacağını bildirdik. Bizi dinleyerek yatırım yapanlar şimdiden kazançlı çıkmışlardır. Alım işini ihmal edenler için ise son 2 hafta kaldı. Bu iki hafta içinde alım fırsatını değerlendirenler treni kaçırmış olsalar da yine kazançlı çıkacaklardır." dedi.

Gram altın fiyatı hakkında da değerlendirme yapan İslam Memiş, "Gram altın 600 TL olduğunda alım fırsatı dedik ama beğenmeyerek 800 TL'den aldılar. Ardından 880 TL alım fırsatı dedik bunu da beğenmediler. O zaman Mayıs ayında gram altını 1.000 TL'den almak zorunda kalırlar." ifadelerini kullandı.

İslam Memiş'ten Gram Altın Yorumu Ve Fiyat Tahmini! Son İki Hafta, Almayan Bu Fiyattan Alır!

Gram altın fiyatı haberin yayına hazırlandığı sırada altın piyasasında 918 TL'den işlem görüyordu. Gram altın için fiyatlama çok sayıda yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor.

Not: Haberimizde yer alan değerlendirmeler ilgili uzmana ait olmakla beraber yatırım yapılırken baz alınması risk barındırabilir. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Emlak365.com