Konut Kredisi Çekerek Ev Alana Fiat Egea Bedava!

Bankaların konut kredisi faiz oranları giderek yükselirken en düşük ve en yüksek faiz oranı arasındaki fark ile bedava Fiat Egea fırsatı doğdu!
Konut Kredisi Çekerek Ev Alana Fiat Egea Bedava!

Kredi faiz oranları giderek yükselirken ne yazık ki ev sahibi olmak giderek zorlaşmaya devam ediyor. Bir yandan yükselen kredi faiz oranları bir yandan da yükselen konut fiyatları ile mücadele etmek zorunda kalan kişilerin kredi çekerken son derece dikkatli davranmaları gerekiyor. Çünkü bankaların faiz oranları arasında da büyük farklar bulunuyor.

Uzun vadeli ve yüksek tutarlı krediler olması nedeni ile konut kredisi paketlerinde düşük faiz oranı farkları bile toplamda cebinizden büyük farklar çıkmasına neden olurken bu nedenle konut kredisi karşılaştırması yapmadan kesinlikle kredi başvuru formu doldurulmaması gerekiyor. Bu nedenle konut kredisi çekmek isteyen kişilerin öncesinde işi sıkı tutması gerekiyor.

EN UYGUN KONUT KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ, EN DÜŞÜK EV KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bankaların kredi faiz oranları her gün güncellenmeye devam ederken yapılan son güncellemelerin ardından bugün itibari ile en uygun konut kredisi veren banka Akbank oldu. Akbank konut kredisi kampanyası ile kredi faiz oranı yüzde 1,34 seviyesine kadar çekildi.

Konut Kredisi Çekerek Ev Alana Fiat Egea Bedava!

Yüzde 1,34 faiz oranı ile 120 ay vadeli 250 bin lira konut kredisi çeken bir kişinin aylık ödemesi 4 bin 200,30 lira olarak gerçekleşirken kredinin geri ödemesi ise 504 bin 036 lira olarak gerçekleşiyor.

Konut Kredisi Çekerek Ev Alana Fiat Egea Bedava!

EN YÜKSEK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Son liste ile beraber en yüksek konut kredisi faiz oranı yüzde 2,09 seviyesine kadar yükselirken faizi en yüksek konut kredisi veren banka ise Şekerbank oldu. Şekerbank üzerinden 120 ay vadeli 250 bin lira konut kredisi kullanan bir kişinin aylık taksit ödemesi ise 5 bin 701,43 TL olarak gerçekleşecek.

Konut Kredisi Çekerek Ev Alana Fiat Egea Bedava!

ŞEKERBANK YERİNE AKBANK'TAN KONUT KREDİSİ ÇEKEN KİŞİLERE FİAT EGEA CROOS VE SEDAN MODELİ BEDAVAYA GELECEK!

İki banka arasındaki faiz farkı büyük seviyelere ulaşırken 120 ay vadeli 250 bin lira konut kredisi çeken kişinin ödeyeceği para arasındaki fark 180 bin 135 lira olarak gerçekleşecek.

Oluşan bu farkı dikkate alarak kredi çeken kişiler ödeyecekleri fazla faiz yükü yerine 184 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satılan Fiat Egea Cross ya da 159 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla Fiat Egea Sedan satın alabilecekler.