Kredi Desteği Ve Ek İndirimler! Opel Mokka Haziran 2022 Kampanyası Ayakları Yerden Kesecek!

Kredi Desteği Ve Ek İndirimler! Opel Mokka Haziran 2022 Kampanyası Ayakları Yerden Kesecek!
Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler araba kampanyalarını araştırıyorlar. Opel Mokka için kredi desteği ve ek indirim kampanyası başladı. İşte Opel Mokka Haziran kampanyası...

Türkiye’de otomobil satın almak ciddi maliyetleri de beraberinde getiriyor. Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler çok yüklü bedelleri gözden çıkarmak zorunda kalıyorlar. Şartların oldukça ağırlaşmasından dolayı otomobil firmaları araba kampanyalarını devreye soktular. Firmalar araba kampanyaları ile sağladıkları özel imkanlarla müşterilere sıfır kilometre otomobil sahibi olma imkanı sağlıyorlar. Araba kampanyaları ile ses getiren firmalardan birisi de Opel oldu.

OPEL HAZİRAN 2022 ARABA KAMPANYALARI

Opel firması tarafından Haziran ayının araba kampanyaları açıklandı. Firma hemen hemen her model için müşterilere kredi imkanı sağlıyor. Bu imkanı kullanan müşteriler sıfır kilometre otomobil satın alırken buldukları nakit desteği ile maliyet sorunlarını bir nebze olsun aşabiliyorlar. Opel’in araba kampanyaları içerisinde en çok dikkat çekeni ise Opel Mokka için açıklanan kampanya oldu.

OPEL MOKKA KAMPANYASI HAZİRAN 2022

Opel Mokka model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere firma tarafından Haziran ayı boyunca çok özel imkanların sağlanacağı bildirildi. Buna göre 2022 model Opel Mokka için firma fiyatların 738.900 TL’den başladığını duyurdu. Müşteriler Opel Mokka model sıfır kilometre otomobili satın almak istediklerinde kredi desteği imkanı da elde edebilecekler. Bu kapsamda müşterilere 100 Bin TL tutarında kredi desteği verilecek. Bu kredi imkanının şartları ise 12 ay vade ve aylık 0,99 faiz olarak açıklandı.

Opel firması Opel Mokka satın alacak müşterilere yönelik ek indirim duyurusu da yaptı. Bu kampanya açıklamasına göre sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve onların birinci derece akrabaları Opel Mokka satın almak istemeleri halinde ek indirim imkanına sahip olacaklar. Bu ek indirimin tutarının ne kadar olacağına dair ayrıntılı bilgilerin Opel’in yetkili satıcılarından öğrenilebileceği belirtildi.

Emlak365.com