Kredi notu düşük olup 10 bin TL arayana müjde! Başvuru yapan herkese 10 bin TL kredi veriliyor

Kredi notu düşük olup 10 bin TL arayana müjde! Başvuru yapan herkese 10 bin TL kredi veriliyor
Giderek artan fiyatlar karşısında nakit ihtiyacı olan, ancak kredi notu düşük olduğu için bankalardan kredi çekemeyenlere büyük fırsat!

Yüksek enflasyon ortamında ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyen vatandaşlar, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Kredi notu düşük olup da bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyor. Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren özel ve kamu bankalarına kredi başvurusunda bulunan ve kredi notu düşük olduğu için başvuruları reddedilenlere müjdeli haber geldi.

Bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Kredi notu düşük olduğu için borçlarını ödemekte veya ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar bankalardan kredi çekebilmek için Fibabanka’nın kampanyasını tercih ediyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin kredi taleplerini karşılayan Fibabanka resmi web sitesi üzerinden yeni duyuruda bulundu.

Fibabanka Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi notu düşük olup 10 bin TL arayana müjde! Başvuru yapan herkese 10 bin TL kredi veriliyor

Kredi notu yetersiz olduğu için bankadan kredi çekmekte zorlanan kişilere Fibabanka kapıları sonuna kadar açıldı. Müşterilerine her defasında özel fırsatlar sunan bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgili detaylar paylaşıldı. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi notu düşük olan kişilere yüzde 2.06 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Bu kapsamda 36 ay vadeli bir şekilde verilen Fibabanka ihtiyaç kredisine başvurular hız kazandı. Fibabanka’dan 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler, aylık 634 TL ödemelerle karşılaşıyor. Kişiye özel ödeme yöntemleri sunan bankanın kredi notu düşük müşterileri için başlattığı bu kampanya büyük ilgi görüyor.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük bankalarından Garanti BBVA, tüketici kredilerinde büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Kredi notu düşük veya kredi sicili bozuk olan vatandaşlar, Garanti BBVA sayesinde acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bankanın duyurusuna göre yüzde 2.45 faiz oranıyla verilen ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vade seçenekleri sunuluyor.