Kripto Kahininden Ethereum Kehaneti! En Büyük Ralli Geliyor, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacak!

Kripto Kahininden Ethereum Kehaneti! En Büyük Ralli Geliyor, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkacak!
Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen son analizinde Ethereum için tüm zamanların en büyük rallisi tahmininde bulundu. Ethereum kaç dolar olacak?

Kripto para piyasalarında meydana gelen gelişmeler yatırımcıların yeni pozisyonlar almalarını zorunlu hale getirdi. Bitcoin'deki dev çöküş bazı kripto paralar üzerinde olumsuz etki bıraktı. Bitcoin yeniden 40 Bin Dolar seviyesine ulaşmaya çalışsa da 2021 yılındaki düşüş gibi kısır bir döngü içerisinde kaldı. 2021 yılında aylarca 30 Bin Dolar ile 40 Bin DOlar arasına sıkışan Bitcoin yeniden aynı bölgede sıkıştı. Son 24 saat içerisinde yüzde 4 değer kaybeden Bitcoin 37 Bin Dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

BÜYÜK RALLİ BEKLENTİSİ

Bitcoin'de yaşanan devasa zararları telafi etmek isteyen kripto para yatırımcıları ise farklı kanallara yönelmeye başladılar. Bu konuda kripto para analisti Benjamin Cowen önemli bir değerlendirme yaptı. Ethereum'un potansiyeline işaret eden Benjamin Cowen büyük bir rallinin kokusunu aldığını duyurdu.

ETHEREUM'UN DALGALANMASI OLAĞAN

Ethereum için fiyat analizi yapan Benjamin Cowen, "2021 yılının başından bugüne kadar Ethereum 2.000 Dolar ile 4.000 Dolar arasında işlem görüyor. Bu oldukça geniş bir bant aralığı diyebiliriz. Bu dalgalanmada bir anormallik yok. Bir yılda 40 kat geliri sağlayabilecek bir kripto para için bu anormal bir durum değil. Bir yılda 40 kat artacaksa bu konsolidasyon aşamaları biraz zaman alabilir." dedi.

EN BÜYÜK RALLİ İLE TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE ULAŞILACAK

Ethereum'dan büyük bir ralli beklediğini söyleyen Benjamin Cowen, "2016 piyasa yapısına bakmamız gerekiyor. Ethereum o dönem bir yıl boyunca belirli bir bant aralığını konsolide etmişti. Ardından da ralli gelmişti. Şu anda da benzer bir piyasa ile karşı karşıyayız. 2022 yılının ilk yarısı sona ermeden Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı en büyük rallisini gerçekleştirecektir." ifadelerini kullandı.

Not: Haberimizde yer verilen değerlendirmeler ilgili analiste ait olmakla beraber yalnızca bilgilendirme maksadıyla kullanılmıştır. Buradan hareketle yatırım kararı alınmamalıdır. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.