Maaşını Denizbank’tan alanlara çok özel kredi kampanyası! Denizbank maaş müşterilerine 55 bin TL nakit desteği

Maaşını Denizbank’tan alanlara çok özel kredi kampanyası! Denizbank maaş müşterilerine 55 bin TL nakit desteği
Denizbank maaş müşterileri için düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Maaşını Denizbank’tan alanlara özel 55 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası büyük ilgi görüyor…

Türkiye’nin ön gelen özel bankalarından Denizbank, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Denizbank’ın resmi web sitesi üzerinden yapılan son duyuruda, maaşını bankadan alan müşterilere herhangi bir koşul olmadan 55 bin TL nakit desteği sağlanacak. Tüm Denizbank maaş müşterilerinin yararlanabildiği bu kampanyada düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Acil nakit ihtiyacı olanlar, son dönemde bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmayı sürdürüyor. Bankalar müşterileri için en uygun maliyetli ihtiyaç kredisi sunmaya çalışırken, bu rekabette bazı özel bankalar öne çıkıyor. Son olarak Denizbank, maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ile kişiselleştirilmiş hizmetlerin yanında temelde genel ihtiyaç kredisi özelliklerini de sunuyor. Denizbank müşterileri 55 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilmek için kampanya detaylarını araştırıyor.

Denizbank 55 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Maaşını Denizbank’tan alanlara çok özel kredi kampanyası! Denizbank maaş müşterilerine 55 bin TL nakit desteği

Eğitimden konuta, taşıttan tüketime pek çok ihtiyacı karşılamak için acil nakit desteği arayanlara Denizbank’tan müjdeli haber geldi. Denizbank, maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ile kolay ve hızlı şekilde kredi veriyor. Müşteriler, internet bankacılığı veya MobilDeniz uygulaması üzerinden herhangi bir şarta tabi olmadan, evraksız bir şekilde kredi talebinde bulunabiliyor. Maaş müşterisi kredi başvurusu Denizbank şubelerinden de sadece kimlik belgesi ile tamamlanabiliyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Maaş müşterilerine ayrıcalıklar tanıyan Denizbank, düşük faizli ihtiyaç kredisinin detaylarını duyurdu. Bankanın resmi web sitesindeki son açıklamalara göre maaş müşterisi özel kredi üst limiti 55 bin TL olup maksimum vade sayısı 36 ay olarak belirlendi. Kredi kullanımında başlangıçta bir sefer olmak üzere, kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınıyor.

DenizBank maaş müşterileri kredi başvurusu sırasında, yıllık taksit ve vade oranlarını kendi bütçelerine göre belirleyebiliyor. Bu kredi kampanyasında aylık/yıllık maliyet oranlarına dair hesaplamaya sigorta primi dışında tüm masraf ve vergiler dahil ediliyor. Denizbank 55 bin TL ihtiyaç kredisi başvuruları büyük ilgi görüyor.