Maaşını Yapı Kredi'ye taşıyan emeklilere bankadan ekim sonuna kadar 9 bin TL promosyon kampanyası!

Emekli vatandaşlar için Yapı Kredi tarafından yapılan son açıklama ile birlikte toplamda 9 bin TL promosyon verileceği öğrenildi.
Maaşını Yapı Kredi'ye taşıyan emeklilere bankadan ekim sonuna kadar 9 bin TL promosyon kampanyası!

Ekim bitmeden hemen başvurun! Geçtiğimiz seneden bu yana özel bankalar tarafından emekli vatandaşlar için verilen promosyonlar hakkında son dakika gelişmesi yaşandı. Yapılan açıklamalara göre Yapı Kredi tarafından emekli vatandaşlar için toplamda 9 bin TL promosyon verileceği öğrenildi. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen kişiler tarafından şartlar ve detaylar da öğrenildi.

YAPI KREDİ EMEKLİLERE ÖZEL 9 BİN TL PROMOSYON VERECEK!

Banka tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada promosyondan faydalanmak isteyen müşterilerin ekim ayının sonuna kadar başvuru işlemlerini tamamlaması gerektiği ifade edildi. Bu kapsamda yapılan duyuruda ise "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!" şeklinde açıklamalara yer verildi.

screenshot-16.png

PROMOSYON DETAYLARI AÇIKLANDI!

Yapı Kredi tarafından yayımlanan promosyon kampanyasına göre vatandaşlara verilecek olan 9 bin TL için gerekli olan açıklamalar şu şekilde yapıldı;

  • 1 Eylül 2023 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 9.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.
  • Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 500 TL ek nakit ödül ödenir.
  • Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir.
  • Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.
  • 1 Eylül 2023 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; promosyon başvuru tarihini takip eden 2 ay içerisinde toplam 500 TL harcama yapan müşterilerimiz ek 1000 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır.
  • Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Emekli vatandaşlar için verilecek olan promosyon hakkında merak edilenlerin artmasının ardından konuya ilişkin nasıl başvuru yapılabileceği konusunda banka tarafından da açıklama geldi. 31 Ekim tarihine kadar en yakın Yapı Kredi şubesine giderek kolay bir şekilde emekli maaşlarını bankaya taşıyabileceğiniz öğrenildi.

Haber Editörü