Milli Emlak Şefliği 35.000 TL'ye Renault Marka Kullanılmış Araba Satıyor

Tire Milli Emlak Şefliği Renault marka ikinci el aracı 35.000 TL muhammen bedel ile ihale ile satacağını duyurdu. İşte aracın özellikleri ve ihale tarihi.
Milli Emlak Şefliği 35.000 TL'ye Renault Marka Kullanılmış Araba Satıyor

Tire Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği tarafından satışa çıkarılan aracın marka ve modeline ilişkin tüm detaylar aşağıda tabloda yer alıyor. Araç ile ilgili olan vatandaşlar kurumun tabloda belirttiği fiyat üzerinden tekliflerini sunacaklar. İşte o detaylar.

MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ'DEN 35.000 TL'YE SATILIK İKİNCİ EL ARAÇ

Mülkiyeti devlete ait olan aracın özellikleri ilan edilirken aracın markası Renault Toros Steyşın olarak duyuruldu. Modeli 1994 yılı olarak açıklanırken aracın fiili durumuna dair açıklamada ekonomik ömrünü doldurmuştur. ifadelesi yer aldı. Bu özelliklerin dışında tabloda aracın fiyatı ve bulunduğu adrese ilişkin de detaylar kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre;

Araç için 35.000 TL muhammen bedel belirlendiği, aracı almak isteyenlerin ise 7.000 TL geçici teminat bedeli ödeyeceği açıklandı. Bunun dışında aracın Tire Belediyesi Devlet Hastanesi kapalı otoparkında olduğu açıklandı. Aracı almak isteyen ancak almadan önce aracı görme talebi olanlar, mesai saatleri içerisinde ilan edilen adreste aracı görebilirler.

Milli Emlak Şefliği 35.000 TL'ye Renault Marka Kullanılmış Araba Satıyor

Tire Kaymakamlığınca ilan edilen basın açıklamasında, aracın satışının nasıl yapılacağı, ihalenin hangi gün ve saatte tamamlanacağı ve ihale adresine ilişkin biligiler verildi. Milli Emlak Şefliği biriminden yapılan açıklamada "Yukarıda nitelikleri belirtilen taşınır malın satış ihalesi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile hizasında gösterilen 16/03/2022 tarihinde Çarşamba günü saat 10:00 ‘da Tire Milli Emlak Servisinde toplanacak olan komisyon huzurunda yapılacaktır." bilgilendirmesi yapıldı.

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

İhale başvuruları 16 Mart tarihinden önce tamamlanmalı. İhaleye katılacak olanlar başvurularını Milli Emlak Servisinden ücretsiz görülebilecek olan ihale şartnamesi esaslarına göre yapacaklar. Başvurular gerçek kişiler için ayrı tüzel başvurular için ayrı evraklarla yapılacak.