Milyarlarca Dolarlık Şokla Sarsılan Bitcoin İçin Popüler Analistten Yeni Fiyat Tahminleri Geldi!

Kripto para piyasasında yaşanan büyük sarsıntının ardından toparlanmanın ne zaman ve ne şekilde olacağı merak ediliyor? Bitcoin ne zaman yeniden yükselişe geçecek?
Milyarlarca Dolarlık Şokla Sarsılan Bitcoin İçin Popüler Analistten Yeni Fiyat Tahminleri Geldi!

Kripto para piyasalarında büyük bir şokun etkisi devam ediyor. Bitcoin'in öncülüğünde dibe vuran kripto para birimlerinin geçirdiği son sarsıntının bedeli milyarlarca dolar oldu. Bir çıkmaz içerisinde kalan kripto para piyasası şu anda bir toparlanma için umut ışığı arıyor. Bitcoin fiyat tahminlerine ilişkin değerlendirmeleri ile dikkat çeken analistlerden olan Van de Poppe son gelişmeleri yorumlayarak Bitcoin fiyat tahminini yeniledi.

BİTCOİN NEDEN DİBE VURDU!

Bitcoin'deki fiyat düşüşlerini değerlendiren Van de Poppe, "Bitcoin'de meydana gelen fiyat gerilemelerini kimse beklemiyordu. Tüm kripto para piyasaları için bu durum oldukça sürpriz oldu. Ancak bu fiyatlamanın kripto para piyasaları ile direkt olarak bir bağlantısı bulunmuyor. Geleneksel finans piyasaları omicron varyantı ile sarsılınca bu durum kriptopara piyasalarına da yansıdı. Bu yansıma ile Bitcoin başta olmak üzere çok sayıda popüler altcoin çok ciddi kayıplar yaşadı." dedi.

BİTCOİN'DE FİYAT DÜŞÜŞLERİ DEVAM EDER Mİ?

Bitcoin için karamsar bir tablo çizmeyen Van de Poppe, "Bitcoin'in kalıcı bir çöküş yaşadığına dair herhangi bir grafikten sonuç çıkmıyor. Bu zaman zaman yaşanabilecek bir fiyat gerilemesi denilebilir. Virüs endişlelerinden kaynaklanması şiddeti biraz arttırmış olabilir. Kısa bir sürede toparlanma hareketinin başlayacağını tahmin ediyordum. Şu anda da 50 Bin Dolar seviyesine dayanan bir Bitcoin ile karşı karşıyayız. Yükselişler düşüşler gibi sert olmayabilir ama Bitcoin yeniden 60 Bin Dolar seviyesine bu yıl sona ermeden ulaşacaktır." ifadelerini kullandı.

BİTCOİN İÇİN YENİ FİYAT TAHMİNLERİ!

Bitcoin için yeni fiyat tahminlerini açıklayan Van de Poppe, "Bitcoin yatırımcılarına güzel haberlerim var. Bitcoin yeni bir boğa koşusuna başlayacak. 2022 yılı girmeden bu boğa koşusunun işaretlerini güçlü bir şekilde alacağız. 2022 yılı ile birlikte çok farklı bir Bitcoin takip edeceğiz. Belki de 100 BiN Dolar seviyesini aşan bir Bitcoin'i ilk çeyrekte bile görebiliriz." şeklinde konuştu..