Para Hemen Veriliyor, 3 Ay Ödeme İstenmiyor! İş Bankası'ndan Anında Onaylanan İhtiyaç Kredisi

İş Bankası müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek için anında hesaba yatan ihtiyaç kredisi kampanyası ile finansman destek dağıtıyor.
Para Hemen Veriliyor, 3 Ay Ödeme İstenmiyor! İş Bankası'ndan Anında Onaylanan İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de her geçen gün acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların sayısında bir artış gözlemleniyor. Bu vatandaşlar yaşadıkları finansal probleme çözümü bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında arıyorlar.

Her banka tarafından müşterilere finansal destek veriliyor ama bunun imkanları çok farklı oluyor. Bankaların kredi politikaları gereği müşterilere farklı şartlarda ihtiyaç kredisi veriliyor. Avantajlı imkanları ihtiyaç kredisi kampanyalarına yansıtan bankalar ise rakiplerinin önüne geçiyorlar.

İŞ BANKASI BAŞVURANLARA HEMEN KREDİ VERİYOR

İş Bankası da avantajlı şartlarla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası müşterilere bir yandan acil kredi kullanımı imkanı verirken di,ğer yandan da bu kredi maliyetlerini oldukça düşük tutuyor.

İş Bankası anında kredi kampanyası ile dileyen müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini hemen hesaplarına aktarabiliyorlar. Zaman kaybına neden olan ek prosedürlerle uğraşmayan müşteriler internet bankacılığı, mobil bankacılık veya İş Bankası ATM'lerinden hemen kredilerini çekebiliyorlar.

3 AY TEK KURUŞ ÖDEME YOK

İş Bankası anındca kredi kampanyasının cazip imkanlarından birisi de vatandaşlara verilen 3 ay ödeme erteleme imkanı oluyor. Müşteriler bugün kredi çekip finansal sorunlarını çöüyorlar ama 3 ay boyunca İş Bankası'na herhangi bir ödeme yapmıyorlar. 3 ay sonra ise kredi geri ödemelerine başlıyorlar.

20 BİN TL ANINDA KREDİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan anında kredi kullanmak isteyen müşterilere banjka tarafından aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulandığı bildirildi.

İş Bankası'nın başvuru kanallarını kullanarak 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi talebinde bulunan müşterilere belirli bir maliyet hesaplaması çıkarılmaktadır. Buna göre bu müşteriler bu mali şartlarda bir ihtiyaç kredisi için aylık 782 TL kredi taksiti ödemeyi kabul etmekteler.

Müşteriler vade süresince ödeme yaptıklarında toplamda ise bankaya 20 Bin TL'lik bir ihtiyaç kredisi için 28.157 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Para Hemen Veriliyor, 3 Ay Ödeme İstenmiyor! İş Bankası'ndan Anında Onaylanan İhtiyaç Kredisi

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan anında kredi çekip hemen parayı almak isteyen müşteriler bunun için başvuru işlemlerini hangi yönergeler doğrultusunda yapabileceklerini merak ediyorlar. Bu kredi başvurusu için öncelikle müşterilerin banka şubelerine gidip yoğun işlem trafiklerine katlanmalarına gerek yok.

İşCep uygulaması, internet bankacılığı, ATM'ler üzerinden müşteriler anında kredi başvurularını kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Kredi başvurularına hemen onay gelirlken talep edilen kredi tutarı da anında müşterilerin iş Bankası vadesiz hesaplarına kullanılabilir bir şekilde aktarılıyor.