Para Kazanmanın Yeni Formülü Hayvancılıkta ! İş Bankası, Hayvancılık Alanında Düşük Faizli Kredi Akımını Başlattı

Para Kazanmanın Yeni Formülü Hayvancılıkta ! İş Bankası, Hayvancılık Alanında Düşük Faizli Kredi Akımını Başlattı
Hayvancılık alanında yatırım yapmak istiyorsanız ve bunun için nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası’nın birbirinden avantajlı hayvancılık kredi paketlerine göz atmadan karar vermeyin.

İş Bankası, hayvancılık alanında yatırım yapmak isteyenlerin son gözdesi haline geldi. Düşük faiz ve yüksek vade seçenekleriyle göz dolduran İş Bankası, bu alanda yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Siz de hayvancılık alanında yatırım yapmak istiyorsanız ve bunun için nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası’nın birbirinden avantajlı hayvancılık kredi paketlerine göz atmadan karar vermeyin.

Hayvancılık, son dönemde oldukça moda haline geldi. Yatırım yapmak için iyi bir seçenek olarak göze çarpan hayvancılık, ülkemizde her geçen gün daha da gelişmekte. Özellikle besicilik alanında teknolojik gelişmelerden faydalanmak mümkün hale gelirken birçok kişi, kredi çekip hayvancılık alanında yatırım yapmayı tercih etmekte. Hayvancılık yapmak için gerekli sermayeyi bulamayanlar soluğu bankalarda alırken bu alanda önemli çalışmaların altında imzası olan İş Bankası, en büyük rağbet gören isimler arasında yer alıyor.

Süt Hayvancılığından Besi Hayvancılığına Kadar Her Seçenek Mevcut

İş Bankası, hayvancılık kredilerinde fark yaratacak özelliklere sahip. İş Bankası’nın çok sayıda hayvancılık kredi paketi mevcutken en çok ilgiyi gören kredi paketleri şunlar;

·Büyükbaş Süt Hayvancılığı İşletme Kredisi

·Küçükbaş (Damızlık Koyun) İşletme Kredisi

·Büyükbaş Süt Hayvancılığı Hayvan Alım Kredisi

·Büyükbaş Besi Hayvancılığı İşletme Kredisi

Para Kazanmanın Yeni Formülü Hayvancılıkta ! İş Bankası, Hayvancılık Alanında Düşük Faizli Kredi Akımını Başlattı

Süt hayvancılığı alanında iştirak eden ya da etmek isteyenler, 24 aya kadar artan vadelere göre tercihlerini yaparak kredi ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Süt üretimi için gerekli tüm ihtiyaçların karşılanmasında bu kredi hizmetinden yararlanılabilir.

Küçükbaş (damızlık koyun) kredisi de süt hayvancılığı gibi 24 aya kadar değişen vadelerle sunuluyor. Küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ile uğraşanlar, ihtiyaçlarını İş Bankası’ndan edinecekleri kredi ile karşılayabilmekte.

Büyükbaş süt hayvancılığı hayvan alım kredisi, adından da anlaşılacağı üzere büyükbaş hayvan alımında kullanılmakta. Hayvancılık alanındaki diğer kredilere göre daha uzun vadelerle sunulan bu kredi paketinde taksitlerin 36 aya kadar belirlenmesi mümkün.

Besi hayvancılığında bilindiği gibi makine, teçhizat ve yem alımlarında ciddi bir nakit ayrılması gerekiyor. Bu alanda finansman desteğine ihtiyaç duyanlar, İş Bankası’nın büyükbaş besi hayvancılığı işletme kredisi ile ihtiyaçlarının tamamını 18 aya kadar değişen vadeler ve uygun faiz oranlarıyla karşılayabiliyor.

İş Bankası hayvancılık kredisi hizmetlerinden yararlanmak için en yakın İş Bankası şubesine giderek hem işletme hesabı açabilir, hem de kredi ihtiyaçlarınızı bildirerek doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmenizle beraber bankadaki kredi limitiniz de artmış olacaktır. Böylece işinizi büyütmek ve yeni yatırımlar yapmak adına ekstra finansman limitiniz hazır halde bulunacaktır