QNB Finansbank Faizleri Değiştirdi! 3 Ay Ertelemeli 25 Bin TL ihtiyaç Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank Faizleri Değiştirdi! 3 Ay Ertelemeli 25 Bin TL ihtiyaç Kredisi Kampanyası!
Bankaları ihtiyaç kredisi faizlerinde değişikliğe gitmeye devam ediyorlar. QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde kaç oldu? QNB Finansbank 25 Bin TL ihtiyaç kredisi taksit hesaplaması...

Türkiye'de ekonomik sorunlar vatandaşların bütçelerindeki aksamaları sona erdirebilmek amacıyla ek kaynak arayışlarına girmelerine neden oluyor. Negatif piyasa ortamında vatandaşların ek nakit için pek fazla olternatifi bulunmuyor. Bankaların verdikleri ihtiyaç kredileri burada bir geçici çözüm olsa da maliyet açısından ekstra bir yük ifade ediyor. Son günlerdeki finansal gelişmeler ise ihtiyaç kredisi faizlerine oldukça olumsuz yansıdı.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİNİ DEĞİŞTİRDİ

İhtiyaç kredisi çekmek için kredi faizlerini araştıranlar son günlerde faizlerin bankalarca değiştirildiğini görüyorlar. İhtiyaç kredisi aylık faiz oranını değiştiren bankalar arasında QNB Finansbank da bulunuyor. QNB Finansbank müşterileri kısa bir süre öncesine kadar aylık yüzde 2,04 oranlı faiz ile ihtiyaç kredisi çekebiliyordular. Ancak yapılan son değişiklikle beraber QNB Finansbank aylık yüzde 2.15 faiz ile ihtiyaç kredisi vermeye başladı.Müşteriler şu anda ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde yüzde 0,11 daha fazla bir aylık maliyet ile karşılaşıyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler bazı koşullar eşliğinde bu finansman desteğini alabiliyorlar. BDDK son olarak ihtiyaç kredisi azami vade sürelerinde bir değişiklik yapmıştı. Bu değişikliğe göre 50 Bin TL'Ye kadar olan ihtiyaç kredileri en fazla 36 ay vade ile, 50 Bin TL 100 Bin TL arasındaki ihtiyaç kredileri en fazla 24 ay vade ile ve 100 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri en fazla 12 ay vade ile verilebiliyor. Bu vade sürelerini aşabilmek bankaların inisiyatifinde bulunmuyor ve tüm bankalar yeni vade sürelerine uymak zorundalar.

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde bazı kolaylıklar da elde ederek avantajlı şartlarla nakit desdeği alabiliyor. Bu kapsamda müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde 3 ay ödeme erteleme imkanına da sahip oluyorlar. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi çekenler ilk 3 ay boyunca bankaya herhangi bir şekilde kredi taksit ödemesi yapmıyorlar.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank Faizleri Değiştirdi! 3 Ay Ertelemeli 25 Bin TL ihtiyaç Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere aylık yüzde 2,15 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 1.074 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com