Sadece Günler Kaldı, Başvuranlara Ödeme Yapılıyor! QNB Finansbank Hesaplara 2.750 TL Yatırıyor!

Sadece Günler Kaldı, Başvuranlara Ödeme Yapılıyor! QNB Finansbank Hesaplara 2.750 TL Yatırıyor!
Emeklilere Ramazan ayına özel imkanlar sağlayan QNB Finansbank adeta para dağıtıyor. QNB Finansbank emekli kampanyası ile emeklilere ne kadar ödeme yapılıyor?

Türkiye’de bankalar için emekli müşteriler oldukça büyük bir önem arz etmeye başladılar. Emekli müşteri sayılarını arttıran bankalar aynı zamanda kazançlarını da yükseltebiliyorlar. Emekliler maaş müşterisi olarak bankalara geçtiklerinde o bankalara her ay bir para girişi oluyor. Ayrıca emeklilere diğer yan ürünlerin kullandırılması bankaların kazançlarını katlamasını sağlıyor. Bu kaynağı verimli bir şekilde yönetmek isteyen bankalar ise emeklilere özel kampanyalar düzenleyip adeta para dağıtıyorlar. Bu kampanyalardan birisine de QNB Finansbank imza attı.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ KAMPANYASI NEDİR?

QNB Finansbank tarafından düzenlenen emkli kampanyası ile emeklilere özel avantajlar sağlanıyor. Ramazan ayına özel olarak düzenlenen kampanyada emeklilere maaş promosyonu başta olmak üzere diğer özel imkanlar veriliyor. Bu imkanları değerlendiren emekliler ise kazançlı çıkıyorlar. Özellikle emeklilere verilen maaş promosyonları ciddi bir nakit desteği olabiliyor. Peki QNB Finansbank emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapıyor?

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU MİKTARLARI NE KADAR?

QNB Finansbank tarafından emeklilere verilecek olan maaş promosyonlarının miktarı oldukça merak ediliyor. Banka bu konuda Ramazan ayına dair özel bir tarife belirledi. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL’ye kadar olan müşterilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 2.300 TL ve emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan müşterilere de 2.750 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

QNB Finansbank tarafından emekli müşterilere sağlanan maaş promosyonun nasıl alınabileceği de merak ediliyor. Bunun için önce emekli maaşının QNB Finansbank’a taşınması gerekiyor. Ardından ise banka ile emekli müşteri arasında bir sözleşme yapılıyor. Bu sözleşmede emekli müşteri 3 yıl boyunca bir başka bankaya maaşını taşımayacağına dair taahhütte bulunuyor. Bu şekilde emekli maaş promosyonu almaya hak kazanan emekli müşteriler ilk maaş ödemelerinin ardından maaş promosyonu ödemelerini nakit olarak alabiliyorlar.

Emlak365.com