Sıraya Girilecek! Tatil Ödemesini Ziraat Bankası'ndan Yapanlara 500 TL'lik Sürpriz Hediye

Sıraya Girilecek! Tatil Ödemesini Ziraat Bankası'ndan Yapanlara 500 TL'lik Sürpriz Hediye
Ziraat Bankası erken tatil fırsatlarından yararlanacak olan müşterileri için kampanya başlattı. Anlaşmalı firmalar üzerinden yapılan tatil rezervasyonlarına 500 TL'ye kadar hediye verilecek.

Ziraat Bankası, şu günlerde yaz tatili planlaması yapanlara muhteşem bir sürpriz yaptı. Tatil ödemesini Ziraat Bankası Bankkart ile yapanlar, 500 TL Bankkart lira kazanabilecek. Şimdiden yaz tatili planlayanlar için oldukça önemli bir avantaj olduğunu söylemekte fayda var. Ziraat Bankası ve TatilBudur arasında yapılan anlaşmanın tüm detayları haberimizin devamında.

Ramazan ayı sonrasında tatil sezonu bayramla birlikte açılacak. Şimdiden konaklama, seyahat ve benzeri harcamalar için bütçe ayarlayanlara Ziraat Bankası’ndan sürpriz bir öneri geldi. TatilBudur ile Ziraat Bankası arasında imzalanan anlaşmaya göre tatil harcamalarını Bankkart ile ödeyenler, 500 TL Bankkart lira kazanabilecek. 5.000 TL ve üzeri tek seferlik ödemelerde geçerli bu kampanyadan yararlanmak için ödeme öncesinde mutlaka kampanya kaydının yapılması gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN ERKEN TATİL KAMPANYASI

TatilBudur ve Ziraat Bankası iş birliği ile sağlanan bu özel avantajdan yararlanmak için Bankkart resmi web adresinden ya da Bankkart mobil uygulamasından kaydınızı tamamlamanız gerekiyor. Dilerseniz TATILBUDUR yazıp 4757’ye SMS göndererek de kolayca kayıt oluşturabilirsiniz. Ek kart ile yapılacak harcamalar için asıl kart sahibinin sistemde kayıtlı numarası üzerinden SMS göndermesi gerekiyor. Harcama sonrasında gönderilecek SMS’ ler sayılmadığından mutlaka ödeme yapmadan önce kayıt yaptırmak şart.

Birçok hizmet fiyatında artış görülürken tatil fiyatlarında da bariz bir yükseliş olduğu aşikâr. Bu da tatil harcamalarının her türlü 5.000 TL’yi aşacağına işaret. Dolayısı ile 500 TL’lik bir kazanım, günümüz şartlarında oldukça ideal bir fırsat. Tatil planlaması yapacak herkesin faydalanabileceği bu özel fırsat için Bankkart başvurusu yapanlar dâhi var.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, Ziraat Bankası online hesap açılış uygulamasını kullanarak hesap oluşturup Bankkart talebinde bulunuyorlar.
Siz de kredi kartı ya da banka kartı özelliği olan Bankkart ile şimdiden tatil planınızı TatilBudur aracılığı ile yapabilir ve bu özel fırsattan faydalanabilirsiniz. Henüz Bankkart kullanıcısı değilseniz Nisan ayı sonuna kadar Bankkart başvurusunda bulunmayı unutmayın. Kartınızı aldıktan sonra TatilBudur üzerinden tatil planınızı oluşturabilir, 5.000 TL ve üzeri tek seferlik ödeme yaparak 500 TL Bankkart lira kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.