Son Dakika Bitcoin İle Dogecoin Analizi Ve Tahminleri Belli Oldu

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmelerin ardından Bitcoin ve Dogecoin için tahminler hız kazandı.
Son Dakika Bitcoin İle Dogecoin Analizi Ve Tahminleri Belli Oldu

Kripto para piyasasında Bitcoin merkezl iyükseliş hareketi kısa süreli bir bahar havası estirdi. Ancak esen bu havanın yarattığı pozitif etki çok uzun sürmedi. Son 24 saat içerisind ekripto para biriğmlerinde değer kayıpları yaşanmaya başlandı. Peki kripto paralar ne kadar olacak, tahminler neler?

SON DAKİKA BİTCOİN ANALİZİ

kripto para piyasalarının lideri olan Bitcoin en yüksek işlem hacmine sahip kripto para olması nedeniyle büyük bir ilgi görüyor. Yüksekı işlem hacmi nedeniyle tüm piyasası domine etmeyi başaran Bitcoin'in fiyat değişimleri tüm kripto para birimlerini çok yakından ilgilendiriyor.

Bitcoinin fiyatında meydana gelen yükselişler neticesinde 45 Bin dolar seviyesine ulaşılabildi. Bu Bitcoin için son ayların en güzel haberiydi. Ancak bu haber çok uzun süreli bir pozitif etkiye neden olamadı. Bitcoin'de fiyat gerilemeleri başladı ve 44.443 dolara geriledi.

Bitcoin'in 45 Bin dolardan dönemsinin çok kritik olduğu bildirildi. Bu seviyenin psikolojik eşik olduğu belirtilirken Bitcoin'im yeniden gerilemeye başlayacağından endişe duyulmaya başlandı. Ayı piyasası başladı diyerek yatırımcıları umutlandıran kripto para uzmanları bu düşüşle beraber değerlendirmelerini yeniden yapmak zorunda kaldılar.

Kripto para uzmanlarına göre 45 Bin Dolar seviyesi çok kritik bir eşik anlamını ifade ediyor. Bu eşiğin aşılması ile kripto para biriminin lideri olan Bitcoin'in tarihi seviyelere ilerleyebilecek. Ancak aynı uzman isimler bunun tam tersi ihtimalinin de güçlü olduğunu ifade ettiler. Bunun için Bitcoin yatırımcılarına bekle göre taktiğini uygulamaları önerildi.

SON DAKİKA DOGECOİN YORUMU

Dogecoin de Bitcoin'in yükseliş hareketinden pozitif olarak etkilenen para birimlerinden birisi oldu. Ancak son 24 saate gelindiğinde Dogecoin'de de bir durağanlık görülmeye başlandı. Değer kaybı olmasa da 0,24 dolar seviyesi sorun teşkil etmeye başladı.

Dogecoin'in kendisini 0,30 dolar üzerine atması beklenirken meydana gelen durağan görünüm nedeliyel 0,26 dolar seviyesinden 0,24 dolar seviyesine doğru geri çekildi. Meydana gelen bu çekilme üzerine son dakika kripto para uzmalnarı açıklamaları geldi.

Ypaılan son analizlere göre Dogecoin için düşüş trendi henüz başlamadı. Dolayısıyla yine 0,30 dolar seviyesi aşılabilir ama bunun için Bitcoin fiyatının yükjselmeye başlaması ve kripto para birimlerini etkileyen bir yükseliş olması gerekiyor. Hafta içinde bu klonuda heyecanlandıran gelişmeler olabileceği belirtildi.