SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı Emeklilerine Bayram Öncesi 2.750 TL Ödemesi ! Bu Banka Emekliler İçin Harekete Geçti

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı Emeklilerine Bayram Öncesi 2.750 TL Ödemesi ! Bu Banka Emekliler İçin Harekete Geçti
Emekli bayram ikramiyelerinde artış olmayınca milyonlarca vatandaş alternatif destekleri araştırmaya başladı. Akbank’tan ise SGK emeklilerine 2.750 TL promosyon duyurusu yapıldı!

Türkiye’deki 13 milyondan fazla emeklinin gözü kulağı 28 – 29 Nisan tarihleri arasında denecek bayram ikramiyelerine çevrilmişti. Ancak bayram ikramiyesinde artış yapılmayacağının duyurulmasının ardından, özellikle son dönemde vatandaşın artan ihtiyaçları için alternatifleri araştırdıkları görüldü. Akbank ise emeklinin cebini rahatlatacak yeni çözümünü duyurdu. 31 Mayıs 2022 son başvurusu tarihi…

SGK Emeklileri 2.750 TL Nakit Ödemesi Alabilecek!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalar arasında yapılan anlaşma ile tüm SGK emeklilerinin maaşlarını taşımaları halinde yüksek oranda nakit promosyon kazanmaları sağlanıyor. Akbank bu kapsamda cazip oranları ve emekliye özel bankacılık hizmetleri ile dikkat çekiyor. Emekli maaş baremine 2.750 TL’ye varan nakit promosyon desteği tüm Emekli Sandığı, Bağ Kur ve SSK emeklilerine ödeniyor.

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı Emeklilerine Bayram Öncesi 2.750 TL Ödemesi ! Bu Banka Emekliler İçin Harekete Geçti

1 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında emekli maaşını taşımayı 3 yıllığına taahhüt edenlere 2.750 TL ödenecek. 1.499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1.850, 1.500 – 2.499 TL arasında maaş alanlara 2.300 TL ve 2.500 TL üzerinde maaş alanlara ise tam 2.750 TL ödeme yapılacak.

Akbank emekli promosyonunu alabilmek için ilgili grupta yer alan tüm SGK emeklilerini e – Devlet üzerinden veya belirlene diğer dijital kanallar üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Dakikalar içinde maaş taşıma adımlarını izleyerek işlemi tamamlayan kişiler, belirlenen süre içinde 2.750 TL nakit promosyonlarını hesaplarında görecekler.

Emekli Maaşları 2 Gün Erken Çekilebilecek!

Emeklilere özel bankacılık ürün ve hizmetleri kapsamında Akbank öne çıkmaya devam ediyor. Maaşını taşıyanlar 2.750 TL nakit promosyon ödülünün yanı sıra maaşları yatmadan 2 gün önce yüzde 0 faiz oranları ile erken çekme imkânından da yararlanabilecek. Özellikle nakit ihtiyacı artan emekliler için daha birçok avantajlı çözüm önerileri de sunulmaya devam ediyor. Emekliye özel daha birçok seçenekten Akbank üzerinden yararlanabilirsiniz.