Tarım Kredi Marketlerde Yeni İndirimler Açıklandı! Ayçiçek Yağı, Un, Bakliyat, Çay Yüzde 30 İndirimli Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatif Market ürünlerde yüzde 30'a varan indirim yapıldığını açıkladı. Tarım Kredi marketlerinde ayçiçek yağı kaç TL oldu? 5 litre ayçiçek yağı kaç liraya satılıyor?
Tarım Kredi Marketlerde Yeni İndirimler Açıklandı! Ayçiçek Yağı, Un, Bakliyat, Çay Yüzde 30 İndirimli Fiyatları

Türkiye'de marketlerde ürünlerin fiyatlarının aşırı pahalı olması vatandaşların tepkisini çekmeye devam ediyor. Market ürünlerinde meydana gelen fiyat artışlarının ardından fiyat indirimi beklentisi oluşsa da bu beklenti bugüne kadar tam anlamıyla karşılanmadı. Zincir marketler dolar kurunda meydana gelen gerilemenin ardından bazı ürünlerde çok küçük indirimler yaparak fiyatları sabit bıraktı. Vatandaşlar market alışverişlerini halen daha oldukça pahalı ürünlerle yapmaya devam ediyorlar.

YÜZDE 30'A VARAN İNDİRİM YAPILDI!

Tarım Kredi Kooperatif Market türkiye genelinde hizmet ağını geliştirerek vatandaşlara sağlıklı gıda ürünlerini ucuz fiyatlarla sunmayı sürdürüyor. Diğer marketlerin fiyat indirimlerini beklemeyen Tarım Kredi çok sayıda gıda ürününde yüzde 30'a varan indirim yaptı. Tarım Kredi market tarafından yayınlanan son katalogda ise oldukça dikkat çeken ürünler yer alıyor.

İNDİRİM AÇIKLAMASI YAPILDI

Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ Genel Müdürü Bayramali Yıldırım market indirimi hakkında, "Döviz kurlarında meydana gelen düşüşlerin ardından bir sorumluluk üstlendik. Bunun gereği olarak da girdi maliyetlerinin düşmesini beklemeden marketlerimizde satılan ürünlere çeşitli oranlarda indirim yaptık. Yüzde 30'a varan indirimlerle vatandaşlarımıza satış yapmayı sürdürüyoruz." dedi.

TARIM KREDİ MARKETLERİNDE AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINA İNDİRİM YAPILDI MI?

Tarım Kredi marketlerinde indirim uygulanan ürünlerden birisi de ayçiçek yağı oldu. Ayçiçek yağı zam döneminde en çok zamlanan ürünler arasında yer almıştı. Bundan dolayı indirim için ilk bakılan ürün de ayçiçek yağı oluyor. tarım Kredi marketlerinin fiyat listelerine göre 5 litrelik ayçiçek yağında indirim yapıldı. Şu anda Tarım Kredi marketlerinde 5 litrelik ayçiçek yağı 105.90 TL'ye satılıyor. Piyasadaki en düşük fiyatlardan birisi olan bu ayçiçek yağına vatandaşların ilgi göstermeleri bekleniyor.

Ayrıca Tarım Kredi marketlerinde 1 kg Anadolu Kırmızı Mercimek 10.90 TL'Ye, 1 kg Anadolu Un 6,90 TL'ye, 2,5 kg Anadolu Osmancık Pirinç 22.25 TL'ye, 1 kg Anadolu Nohut 9.90 TL'ye, 1 kg Tiryaki Siyah Çay 31.90 TL'ye satılıyor.