TEB'den Emeklilere Geri Ödemesiz 5.250 TL Nakit Desteği Kampanyası!

TEB'den Emeklilere Geri Ödemesiz 5.250 TL Nakit Desteği Kampanyası!
Emekli maaş promosyonu kampanyalarını araştıranlar en yüksek ödemeyi hangi bankadan alabileceklerini sorguluyorlar. TEB müşterileri ne kadar emekli maaş promosyonu ödemesi alıyorlar?

Türkiye'de emekli vatandaşlara sağlanan bir imkan da maaş promosyonu ödemeleri oluyor. Bu konuda bankalar arasındaki rekabet emeklilerin daha yüksek maaş promosyonu ödemesi almalarını sağlıyor. Bankaların 13 milyon emekli vatandaştan oluşan bu müşteri portföyünden yüksek pay almak için giriştikleri bu yarış emekli maaş promosyonlarında ek ödemeleri de beraberinde getiriyor. Emeklilere yönelik en kapsamlı kampanyalardan birisini de TEB düzenliyor. TEB tarafından sağlanan maaş promosyonu imkanları nelerdir?

TEB EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

TEB tarafından emeklilere sağlanan bir imkan olan emekli maaş promosyonu kampanyasında avantaj üzerine avantaj bulunuyor. Öncelikle emekli müşteriler maaşları karşılığında TEB'den maaş promosyonu alabiliyorlar. Bu promosyon tutarlarının güncel tarifeleri TEB tarafından açıklandı.

Yapılan bilgilendirmeye göre TEB müşterisi emekliler 1.500 TL'ye kadar olan maaşları için 1.850 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan maaşları için 2.300 TL ve 2.500 TL'nin üzerindeki maaşları için 2.750 TL maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar.

TEB'den emekli maaş promosyonu alma hakkı elde etmek isteyen emeklilerin yapmaları gereken işlemler de açıklandı. Buna göre müşteri ilk önce emekli maaşını TEB'e taşıması gerekiyor. Bu işlemden sonra artık müşterinin emekli maaşı TEB'deki hesabına yatmaya başlayacak. Ardından ise müşteri TEB ile bir taahhütname yaparak 3 yıl boyunca bir başka bankaya maaşını taşımayacağına dair söz veriyor. Bu son işlemle beraber müşteri emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyor.

Emeklilere sağlanan bir diğer TEB imkanı ise ek ödemeler oluyor. Müşteriler TEB'e maaşını taşımaya ikna ettikleri her emekli yakınları için 250 TL nakit ödül almaya hak kazanıyor. Bu şekilde 10 emekli yakını ikna eden TEB'in emekli müşterileri 2.500 TL nakit ödül alıyorlar. Bu maaş promosyonuna ek olarak verilirken emekliler için ciddi bir ek gelir olarak değerlendiriliyor.

Emlak365.com