TEB'den Kurban Bayramına özel faizle hoşgeldin ihtiyaç kredisi

TEB'den Kurban Bayramına özel faizle hoşgeldin ihtiyaç kredisi
TEB kurban bayramı öncesinde yeni müşteri olacaklar için kredi başlattığını ve kampanyalı kredilerde standart faizlerden daha düşük oran uygulanacağını açıkladı.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi faiz oranları son dönemlerde değişmişti. Maliyetlerin yükseldiği ihtiyaç kredisinde bankanın faiz oranı birçok bankaya daha uygun konumda bulunsa bile kamu bankalarının arkasında yer alıyor. Kampanyalı kredi olanağı da sunan TEB müşterileri olmayanların ihtiyaç kredisi başvurusu yapması halinde hoşgeldin kredisi vereceğini açıkladı.

TEB'DEN BAYRAM ÖNCESİ HOŞGELDİN KREDİSİ

TEB tarafından ilan edilen hoşgeldin kredisinde faiz oranları yüzde 1.95 olarak açıklandı. Standart kredilerde bankanın faiz oranı daha yüksek seviyede bulunuyor.

36 ay vade ve 3 ay ödeme erteleme olanağı sunan TEB kampanya detaylarını da açıkladı. Bu kapsamda kısa bir açıklamada bulunan TEB "TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası kapsamında sunulan 36 ay vadeye kadar aylık %1,95’ten başlayan faiz oranı Bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için geçerlidir." ifadelerine yer verdi.

TEB'den Kurban Bayramına özel faizle hoşgeldin ihtiyaç kredisi

TEB tarafından ilan edilen kredi erteleme özelliğinden faydalanacak olanlar için ödeme planı 3 ay ödeme erteleme ve 33 ay vade olmak üzere toplam 36 ay şeklinde olacak. TEB yaz kredisinde müşteriler ayrıca kullanacakları kredi tutarı üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti ödeyecekler. 10.000 TL kredi çekecek olan bir müşteri yaklaşık 50 TL'lik masraf ödemesi yapacak.

FİNDEKS NOTU UYARISI

TEB tarafından ilan edilen 1.95'lik faiz oranı kredi puan seviyesi en güvenilir seviyede olanlar için geçerlidir. Eğer müşterinin kredi notu 1850 puan ve altındaysa faiz oranı değişecek ve kişiye özel faiz oranı belirlenecek.