Türkiye Finans 2022 Yılbaşı İçin 22 Adet Muhteşem Hediye Dağıtıyor! MacBook Pro'dan iPhone 12'ye Kadar Eşsiz Hediyeler

Türkiye Finans, birçok banka gibi bu yıl yılbaşı çekilişi düzenliyor. 2022’ye girişte müşterilerine 22 adet eşsiz hediye dağıtacak. Hediye ve çekiliş detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.
Türkiye Finans 2022 Yılbaşı İçin 22 Adet Muhteşem Hediye Dağıtıyor! MacBook Pro'dan iPhone 12'ye Kadar Eşsiz Hediyeler

Bankalar, yeni yıla müşteri memnuniyetini artırarak girme parolası ile çekiliş duyurularını bir bir yapmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye Finans da yılbaşı çekilişi kervanına katıldığını açıkladı. Türkiye Finans Katılım Bankası, 2022’ye girişte müşterilerine tamı tamına 22 adet eşsiz hediye dağıtacak.

Türkiye Finans, birçok banka gibi bu yıl yılbaşı çekilişi düzenliyor. Türkiye Finans müşterisi olan bireylerin faydalanabileceği bu eşsiz avantaj, dağıtılan hediyelerle daha da anlamlı hale geliyor. 16 inç MacBook Pro ve 256 GB iPhone 12 gibi özel hediyelerin yer aldığı bu çekiliş, daha şimdiden merakla beklenmekte.

Altın Değerinde Hediyelere Bir Tık Kadar Uzaksınız

Çekilişe katılmak için Türkiye Finans mobil uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Zira çekiliş hakkı elde edebilmek için mobil uygulamada bazı hizmetleri kullanmanız şart. Her bir müşteri toplamda 20 adet çekiliş hakkı elde edebilmekte. İşlem yaptıkça daha fazla çekiliş hakkı kazanabilir, böylece hediye kazanma olasılığınızı ciddi oranda artırabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda kazananlara aşağıda yer alana 22 adet hediye dağıtılacak;

· 16 inç MacBook Pro (1 Adet)

· 256 GB iPhone 12 (3 Adet)

· Galaxy Z Flip 3 (3 Adet)

· Galaxy Watch 4 Classic (15 Adet)

Türkiye Finans 2022 Yılbaşı İçin 22 Adet Muhteşem Hediye Dağıtıyor! MacBook Pro'dan iPhone 12'ye Kadar Eşsiz Hediyeler

Çekiliş Hakkı Elde Etmek İçin Yapılabilecek İşlemler

Çekiliş hakkı elde etmek için aşağıda yer alan işlemlerden bir ya da birkaçını gerçekleştirmeniz gerekmekte.

· Kredi Kartı Başvurusu

· Kolay Adres Tanımlama (KOLAS)

· Türkiye Finans Hesap Açılışı

· Otomatik Ödeme Talimatı Verme

Yukarıda yer alan işlemleri mutlaka Türkiye Finans mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanyaya katılmak için SMS ya da mobil uygulama aracılığı ile başvuru yapmanız gerekmiyor. 15 Ocak 2022 tarihine kadar bu işlemleri mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz halinde otomatik olarak çekiliş hakkı elde ediyorsunuz. İşlem sayınızı artırarak daha fazla çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş, 7 Şubat 2022 tarihinde saat 11:00’de gerçekleştirilecek olup banka tarafından çekiliş sonrasında kazananlar listesi yayınlanacaktır. Her bir çekiliş katılımcısı hediyelerden yalnızca 1 tanesini kazanma şansına sahiptir