Üç Banka Nakit İhtiyacı Olanlar İçin Harekete Geçti! 90 Gün Boyunca Geri Ödeme Şartı Aranmayacak!

Üç Banka Nakit İhtiyacı Olanlar İçin Harekete Geçti! 90 Gün Boyunca Geri Ödeme Şartı Aranmayacak!
Nakit ihtiyacı olanlara 90 gün boyunca geri ödeme şartının aranmadığı ihtiyaç kredisi verilmesi hedefleniyor. Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip teklifler…

Hayat pahalılığının artmasıyla son dönemde birçok vatandaş nakit sıkıntısı yaşamaya başladı. Artan bu ihtiyaçlara yönelik bankalar ise en uygun faiz oranları ile yeni kredi kampanyalarını duyurmaya başladılar. Son dönemde faiz oranlarını sıfırlayan ve düşük tutarda nakit ihtiyaçları için vatandaşlara destek olan bankalar, Mayıs 2022 itibariyle 3 aya kadar erteleme olanaklarına sahip kredi paketlerini açıkladılar. Avantajlı kredi paketleri ile vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Tüm ihtiyaçları için vatandaşların şimdi Akbank’tan talep edecekleri kredilerinin geri ödemelerine 3 ay sonra başlamaları sağlanacak. 90 gün boyunca erteleme seçeneklerine yer verilen kredi sayesinde vatandaşların rahat bir ödeme dönemi geçirmeleri sağlanacak. Üstelik 36 aya kadar vade imkanına da yer verilen kredi kapsamında birçok ihtiyaca yönelik kredi verilmesi hedefleniyor. 100.000 TL 3 ay ertelemeli kredi kapsamında yüzde 2,44 faiz oranları ve aylık 5.859 TL taksit oranları ile geri ödeme planı da hazırlanabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi

Üç Banka Nakit İhtiyacı Olanlar İçin Harekete Geçti! 90 Gün Boyunca Geri Ödeme Şartı Aranmayacak!

Yapı Kredi Bankası, 3 aya kadar erteleme avantajlarınsa sahip kredi olanaklarını sunmaya deva ediyor. Ekonomide görülen yüksek enflasyon gibi nedenlere bağlı olarak alım gücünün düşmesi, birçok kişinin avantajlı kredi paketlerini araştırmasına neden oldu. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ilgili kampanya kapsamında azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olan kredi kapsamında, 90 gün erteleme seçeneği bulunmaktadır. Üstelik düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kredi kullanılabilmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, 36 aya varan vadelerle 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Emekli, kamu çalışanı ve özel sektör çalışanı herkesin yararlanabildiği kredi kapsamında, SMS ile başvuru da yapılabiliyor. Yüzde 1,55 faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle 90 gün ödemesiz krediden hemen yararlanabilirsiniz.