Yaza yepyeni bir otomobille girmek isteyenlere ING’den düşük faizli taşıt kredisi

Yaza yepyeni bir otomobille girmek isteyenlere ING’den düşük faizli taşıt kredisi
ING taşıt kredisinde düşük faiz oranlarıyla otomobil satın almak isteyen müşterilerine büyük kolaylık sunuyor…

Türkiye’de otomobil ve konut fiyatları hızla artarken, vatandaşlar da hayallerine ulaşabilmek için bankalardan kredi almanın yollarını arıyor. Tüm tüketici kredilerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan ING, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir kampanya ile gündeme geldi. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan son duyuruya göre ING taşıt kredisi kampanyasında düşük faiz dönemini başlattı.

ING taştı kredisini kişiye özel düşük faiz oranlarıyla kullanmak için herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmıyor. Dijital bankacılık hizmetlerini benimseyen ING, internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden düşük faizli taşıt kredisi başvurularını toplamaya başladı. Yaz mevsimine yepyeni bir otomobille girmek isteyenler hemen ING müşterisi olduktan sonra taşıt kredisi başvurusu yapabiliyor.

ING Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Yaza yepyeni bir otomobille girmek isteyenlere ING’den düşük faizli taşıt kredisi

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler bankaların taşıt kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Taşıt kredisi çekerken vatandaşların dikkat ettiği en önemli unsur muhakkak kredi faiz oranları oluyor. Diğer özel bankalar ile rekabet halinde olan ING müşterilerini memnun etmek adına taşıt kredisinde de düşük faiz oranları ile gündeme geldi.

Bu kapsamda bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda ING taşıt kredisinde güncel olarak yüzde 1.89 faiz oranından başlayan faizler uygulanacak. Güvenilir bayi ağı, hızlı işlem süreci ve müşteriye özel ödeme planları sunan ING, taşıt kredisi çekmek isteyenlerin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. ING taşıt kredisi 0 kilometre araçlar ile ikinci elde ise sadece 8 yaşa kadar olan araçlar için kullanılabiliyor.

ING Taşıt Kredisi Özellikleri

ING tarafından başlatılan düşük faizli taşıt kredisi kampanyasından hemen yararlanmak isteyenler, beğendikleri araç için bankaya taştı kredisi başvurusunda bulunabiliyor. ING taşıt kredisi 3 ila 48 ay vade seçenekleri ile kullanılabiliyor. Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu olmadığı için taşıt kredisi çekmek hem masrafsız hem de kolay oluyor. Teminat olarak sadece satın alınan aracı göster