Zamlı Elektrik ve Doğalgaz Faturalarına Akbank'tan Eşsiz Çözüm! Fatura Ödemesine Akbank'tan 100 TL İade

Zamlı Elektrik ve Doğalgaz Faturalarına Akbank'tan Eşsiz Çözüm! Fatura Ödemesine Akbank'tan 100 TL İade
Birçok kişi, son dönemde yüksek tutarlarda gelen elektrik ve doğalgaz faturalarından şikayetçi. Artan fiyatlar sonrasında elektrik ve doğalgaz tüketimini düşürenlere bir destek de Akbank’tan geldi.

Elektrik ve doğalgaz ödemelerini Akbank’ın otomatik fatura talimatı ile ödeyenler, Akbank’tan 100 TL Chip-para kazanabilecek. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Artan elektrik ve doğalgaz fiyatları, bireyleri farklı alternatiflere yönlendirirken Akbank, kendi müşterileri için elini taşın altına koydu. Şubat ayından itibaren elektrik ve doğalgaz faturasını Akbank’ta otomatik ödemeye alanlar, Akbank’ın özel kampanyası sayesinde 100 TL Chip-para kazanabilecek.

1 Dakikada Kampanyaya Katılın, Fatura Ödemenize 100 TL Kazanın

Kampanyaya katılmak için Akbank mobil uygulamasını ya da internet bankacılığı servisini kullanabilirsiniz. İlk olarak kampanyalar menüsüne girin ve ilgili kampanyanın sayfasına ulaşın. Kampanya sayfasında bulunan ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra 1 adet elektrik, 1 adet de doğalgaz olmak üzere en az 2 fatura talimatı vermeniz gerekiyor.

Kampanyada vaat edilen ödüle hak kazanmak için faturalarınızın farklı kurumlara ait olması gerekir. Örneğin; sadece 2 adet farklı elektrik faturası için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 2 ödeme dönemi sonunda sadece 50 TL Chip-para kazanabilirsiniz. Eğer kampanya için belirlenen üst sınır olan 100 TL Chip-para ödülünü almak istiyorsanız en az 1 adet elektrik, 1 adet de doğalgaz faturası için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekir.

Faturalarınızın farklı kurumlara ait olması durumunda ise aynı tip fatura talimatında da toplamda 100 TL Chip-para kazanabileceksiniz. İlk fatura dönemi sonuna gelindiğinde elektrik ve doğalgaz faturalarınız Akbank’a vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı kapsamında ödenirse her bir fatura için 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL kazanabileceksiniz.

Bir sonraki dönem de aynı işlem gerçekleştiğinde 50 TL daha Chip-para kazanmış olacaksınız. Böylece 2 fatura döneminin sonunda toplamda 100 TL Chip-para elde etmiş olursunuz. Kampanyadan bireysel Akbank hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek yararlanabilirsiniz. Hesaptan verilen talimatlar neticesinde kazanacağınız Chip-para tutarı hesap kartınıza yansıtılacaktır. Kredi kartı ile katılımlarda ise müşterilerin kazanacağı ödül miktarı, müşterinin kredi kartına yüklenir.