Ziraat Bankası Asgari Ücretli Çalışana Özel Kredi Verecek! 10 Bin Lira Limitli İhtiyaç Kredisinin Detayları Neler?

Asgari ücretli çalışan için uygun faiz oranları ile kredi verecek olan Ziraat Bankası yeni ihtiyaç kredisinin detaylarını açıkladı. 10 bin lira limitli ihtiyaç kredisinin detayları neler?
Ziraat Bankası Asgari Ücretli Çalışana Özel Kredi Verecek! 10 Bin Lira Limitli İhtiyaç Kredisinin Detayları Neler?

Asgari ücretli olarak çalışan vatandaş son dönemlerde yüksek faiz oranları ve aranılan katı şartlar sebebiyle bankalardan kredi almakta çeşitli zorluklar yaşadıklarını ifade etmişlerdi. Bunun üzerine asgari ücretli olarak çalışan vatandaş için bankalar çeşitli kredi kampanyaları düzenlemeye devam ettiler. Ancak bu kampanyalar arasında en dikkat çekeni kamu bankası olan Ziraat Bankası oldu.

Asgari ücretli olarak çalışan herkes Ziraat Bankası tarafından verilecek 10 bin lira limitli kredi kampanyasından sorunsuz bir şekilde faydalanabilecek. Banka tarafından uzun zamandır beklenen açıklama sonunda müjde olarak verildi. Asgari ücretlilerin maaşlarına göre uygun ödeme koşulları ve dolayısıyla uygun faiz oranlarının belirlendiği açıklandı.

ZİRAAT BANKASI ASGARİ ÜCRETLİYE UYGUN ŞARTLARDA 10 BİN LİRA KREDİ VERECEK

Ziraat Bankası Asgari Ücretli Çalışana Özel Kredi Verecek! 10 Bin Lira Limitli İhtiyaç Kredisinin Detayları Neler?

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası bankalar arasında devlet destekli olması sebebiyle en çok kredi kampanyası düzenleyen ve en uygun faiz seçeneklerini sunan banka olarak ifade ediliyor. Bankadan kredi alacak olan vatandaşlara kısa bir değerlendirmenin ardından büyük oranda olumlu yanıt veriliyor.

Ziraat Bankası müşterilerine özel de uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunarken bunun için müşterilerinin olmasına gerek kalmada kolaylıkla kredi verilebileceğinin altı çizildi.

ZİRAAT BANKASI 3 AY ÖDEME ERTELEME İMKANI SUNUYOR

Ziraat Bankası bu süreç içerisinde kredi kampanya detaylarını da açıkladı. İnternet bankacılığı üzerinden ya da banka şubelerinden yapılabilecek asgari ücretliye 10 bin lira limitli kredi kampanyası için geri sayım başladı.

Kampanya dahilinde alınan kredi ödemelerine istenildiği takdirde 3 ay sonra başlanabilecek. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan herkes kolaylıkla kredi kampanyasından yararlanabilecek. 36 ay vadeli olarak sunulan krediyi alabilmek için kişinin en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olarak çalıştığını kanıtlaması gerekiyor. Bu durum düzenli bir işi ve geliri olduğunun bir göstergesi olarak ifade ediliyor.

Genel Yayın Yönetmeni