Ziraat Bankası Emekliye 0.99 Faiz Oranıyla 100 Bin Lira Kredi Verecek! Emekli Maaşını Bankaya Taşıyana Anında Kredi..

Kamu bankası olan Ziraat Bankası emeklilere özel kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Görülmemiş faiz oranları ile sadece yüzde 0.99 faiz oranıyla 100 bin lira kredi kampanyası başladı..
Ziraat Bankası Emekliye 0.99 Faiz Oranıyla 100 Bin Lira Kredi Verecek! Emekli Maaşını Bankaya Taşıyana Anında Kredi..

Geçim sıkıntısı yaşayan pek çok emekli bu süreçte bankaların yolunu tutarak kredi çekme planları yapıyorlar. Ancak yüksek faiz oranları ve ödeme seçenekleri gelir tablosu ile uyum sağlamadığı için bu isteklerinden mecburen vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Emeklilere özel kredi veren ve bu sebeple emekli portföyünü geliştirmek isteyen pek çok banka bulunuyor.

Kamu bankalarının emeklilere özel olarak hazırladıkları kampanyalarının çok daha fazla olduğu belirlendi. Bu sebeple emeklilerin de en çok takip ettiği bankalar arasında kamu bankaları yer alıyor. Emekli maaşını baz alarak kampanya düzenleyen kamu bankalarının detaylarına bakılması halinde kredi notuna bile bakmadan kredi veren pek çok bankanın olduğu belirlendi. Ancak bunun için bankaların en önemli şartı emekli maaşını kendi bünyelerine taşımak olarak ifade ediliyor.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ALMAK İÇİN EMEKLİ MAAŞINIZI TAŞIYIN!

Ziraat Bankası Emekliye 0.99 Faiz Oranıyla 100 Bin Lira Kredi Verecek! Emekli Maaşını Bankaya Taşıyana Anında Kredi..

Bankalar genellikle gelir tablosuna bakarak emeklilere kredi vermeye devam ediyor. Bu kredilerin türü zaman zaman değişiklik gösteriyor. Bu durum ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi, tatil kredisi, tadilat kredisi ve bayram kredisi olabilir. Ancak en önemli şart olarak ödemeleri kontrol altına alabilmek adına emekli maaşlarının kendi bünyelerine taşınmasını ve böylece ödemelerin banka tarafından da daha kolay bir biçimde kontrol edilebileceği olarak yorumlandı.

Günümüzde pek çok banka emekli kredi kampanyası hazırlıyor. Bunlardan birisi de kamu bankası olan Ziraat Bankası oldu. Her daim emeklilerin yanında olan Ziraat Bankası düşük faizli, kolay ödeme yöntemleri bulunan ve yüksek limitli kredi vermeye devam ediyor.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

Ziraat Bankası emeklilerin en çok sevdiği bankalardan birisi olarak ifade ediliyor. Son olarak emeklilere özel olarak hazırlamış olduğu kredi kampanyası ile birlikte yüzde 0.99 oranlı faiz seçeneğini duyurdu.

Düşük faizli olarak emekli kredisi alabilirsiniz. Banka kredi notuna bakmaksızın emekli maaşına bankaya taşıyan müşterileri için kredi limitini 100 bin lira olarak açıkladı. Küçük taksitlerde ödemeleri için ise vade sayısını 60 olarak açıkladı. Emeklilerin başvuru gerçekleştirmeleri için banka şubelerine gitmeleri, maaş taşıma işlemlerini yapmaları ve sonrasında da kredi başvurusunu gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Genel Yayın Yönetmeni