Ziraat Bankası Kartı Kullananlara Müjde! 10 Gün İçinde 200 Lira Bankkart Lira Kazanabilirsiniz!

Ziraat Bankası müşterilerini ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Bankkart müşterileri, yapacakları alışverişler ile 200 Bankkart Lira kazanabilecek.
Ziraat Bankası Kartı Kullananlara Müjde! 10 Gün İçinde 200 Lira Bankkart Lira Kazanabilirsiniz!

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası, kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Banka müşterilerine yapılan son duyuru ile yıl sonuna kadar Vatan Bilgisayar mağazalarından ya da Vatan Bilgisayar resmi internet sitesi üzerinden tek seferde yapacakları 3.000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL Bankkart Liranın hesaplarına yükleneceği bildirildi.

Kampanya Yıl Sonuna Kadar Geçerli Olacak!

Ziraat Bankkart kullanıcıları 1 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasından Vatan Bilgisayar ve vatanbilgisayar.com üzerinden tek seferde yapacakları 3 bin TL ve üzeri alışverişe anında 200 TL Bankkart lira kazanacak.

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler Bankkart Mobil uygulaması, Bankkart resmi internet bankacılığı ve SMS üzerinden başvuru yapabileceker. SMS ile başvuru yapmak için kart kullanıcısının VATAN yazarak 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Ancak SMS gönderilen numaranın bankaya kayıtlı cep telefonu olması gerekmektedir.

Kazanılan Bankkart Lira'lar 20 Ocak 2022 tarihinde müşterilerin Bankkart Kumbaralarına yüklenecektir. Bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir kez faydalanma şansı vardır. Bu kapsamda bir müşteri en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilecek.

Kampanyadan yalnızca bireysel kart sahibi müşterilerinin yararlanabileceği gibi asıl kart sahipleri de katılabilir. Ayrıca ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalarda asıl kart harcamalarına dahil ederek kampanyaya eklenecektir. Ancak burada önemli olan nokta müşterinin yukarıda belirtilen kanallar aracılığıyla kampanyaya katılım sağlamasıdır. Aksi takdirde başvuru yapılmayan harcamalar kampanya kapsamına dahil edilmemektedir.

Öte yandan Bankkart Lira ile yapılan işlemler, ücretsiz kart kullanımı, Bankkart Başak ile yapılan işlemler, ürün iadesi ya da iptali ve Ziraat POS cihazlarından yapılmayan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Sizler de elektronik ihtiyaçlarınızı karşılamak için Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı kampanyadan yararlanabilirsiniz.