Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank! İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredileri Güncel Faizleri Yüzde Kaç Oldu?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank! İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredileri Güncel Faizleri Yüzde Kaç Oldu?
Kamu bankalarından kredi imkanları vatandaşların hizmetine sunulmaya devam ediliyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerini yüzde kaç faizle veriyorlar?

Ekonomi alanında meydana gelen gelişmeler insanları kredi kullanmaya sevk etmeye devam ediyor. Bütçeleri sarsılan vatandaşlar finansal toparlanma için ek kaynak ihtiyacı hissediyorlar. Ayrıca konut veya oto0mobil satın almak için de krediye ihtiyaç duyulabiliyor. Çeşitli ihtiyaçların karşılanması için talep edilen kredilere en uygun maliyetleri ise kamu bankaları sunuyor.

KAMU BANKALARINDAN DÜŞÜK FAİZLE KREDİ İMKANI

Kamu bankaları bir taraftan bankacılık sektöründe faaliyet gösterirken bir taraftan da kamu yararı gözetiyorlar. Müşterilere uygun faizle kredi imkanı sağlamak kamu yararı sağlayan bir nitelik oluyor. Örneğin konut kredisi verilerek inşaat sektörü, taşıt kredisi verilerek otomobil sektörü destekleniyor. Vatandaşların nakit olarak desteklenmeleri ise ihtiyça kredileri ile mümkün oluyor. Tüm bu kullandırılan kredilerde düşük faiz politikası uygulanarak vatandaşlara ciddi faydalar sağlanıyor.

36 AY, 48 AY, 120 AY VADELİ AVANTAJLI KREDİLER!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank müşterilere oldukça cazip vade imkanları ile kredi fırsatı sunuyorlar. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler bu kredileri 36 aya kadar vade ile, taşıt kredisi çekmek isteyenler bu kredileri 48 aya kadar vade ile ve konut kredisi çekmek isteyenler de 120 aya kadar vade ile bu finansal desteklerden yararlanabiliyorlar. Bu şekilde kredi taksitleri ödenebilir seviyeye çekilebiliyor ve müşterilere önemli kolaylıklar sağlanmış oluyor.

ÖDEME PLANLARINI MÜŞTERİLER BELİRLİYOR

Kamu bankaları kredi kullanan müşterilere zorlanmayacakları bir sistemde kredi geri ödemelerini yapmalkarına da imkan sağlıyorlar. Bu imkan tamamen müşterinin kişisel bütçesine ve gelir akışına göre değişiyor. İsteyen müşteriler aylık eşit taksitli bir geri ödeme planı ile kredi borcunu aydan aya ödeyebiliyor. ANcak daha farklı bir ödeme planı tercih etmek isteyen müşterilere bu imkan da sunulup tercih yapmaları isteniyor.

ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZLERİ YÜZDE KAÇ?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank! İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredileri Güncel Faizleri Yüzde Kaç Oldu?

Kamu bankalarının ihtiyaç kredilerine uyguladığı faizler merak ediliyor. Halkbank aylık yüzde 1,71, Zşraat bankası aylık yüzde 1,79, Vakıfbank aylık yüzde 1,91 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi faizleri özel ihtiyaç kredisi kampanyalarına göre değişebiliyor. Daha düşük faiz ile ihtiyaç kredisi çekilip çekilemeyeceğinin öğrenilmesi için bankalarla iletişime geçilmesi gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK TAŞIT KREDİSİ AYLIK FAİZLERİ YÜZDE KAÇ?

Taşıt kredisi çekmek için kamu bankalarını tercih edecek olan müşteriler faiz avantajları ile karşılaşıyorlar. Bankalar arasında en düşük faizli taşıt kredisi imkanını kamu bankaları müşterilere sunuyor. Bu bankalar aylık yüzde 1,59 faizle müşterilere taşıt kredisi imkanı sağlıyorlar.

ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK KONUT KREDİSİ AYLIK FAİZLERİ YÜZDE KAÇ?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank! İhtiyaç, Konut, Taşıt Kredileri Güncel Faizleri Yüzde Kaç Oldu?

Kamu bankalarında konut kredisi ürününde iki ayrı kampanyaya rastlanılıyor. Sıfır konutlar için müşterilere aylık yüzde 1,20 faizle konut kredisini Ziraat bankası, Vakıfbank ve Halkbank veriyorlar. ANcak ikinci el konutlar için konut kredisi çekilmek istendiğinde her üç bankada da kredi faizi aylık yüzde 1,29'a yükseliyor. Lakin buna rağmen bu faiz bile konut kredisi için şu anda bankacılık piyasasında oldukça uygun bir oran olarak değerlendiriliyor.

Emlak365.com