Garanti BBVA'dan Emeklilere 1.500 TL Sürprizi! Tek İşlemle Hemen Nakit Ödeme!

Türkiye'de emekli vatandaşlara özel kampanya düzenleyen bankalar arasında bulunan Garanti BBVA emeklilere 1.500 TL nakit ödeme yapıyor.

Garanti BBVA'dan Emeklilere 1.500 TL Sürprizi! Tek İşlemle Hemen Nakit Ödeme!

Emeklileri bankaların hedef müşterileri haline geldiler. Bundan dolayı da bazı bankalar emekli müşterilerin maaşlarını kendi bankalarına taşımaları için ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyorlar. Bu bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA'ya maaşlarını taşıyan emekli müşterilere nakit ödeme yapılıyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından hazırlanan emekli kampanyası içerisinde sayısız fırsat bulunuyor. Emekli müşterilere yalnızca promosyon ödemesi vaadi vermeyen Garanti BBVA ek promosyondan avantajlı ihtiyaç kredilerine kadar çok çeşitli fırsatlardan aynı anda yararlanabiliyorlar.

HANGİ EMEKLİYE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILIYOR?

Garanti BBVA tarafından emekli kampanyası kapsamında maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emekli müşterilere promosyon ödemesi yapılmaktadır. Kampanya bilgilendirmesine göre emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.000 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekli müşterilere 1.250 TL ve 2.500 TL ile üzerinde emekli maaşı olan müşterilere 1.500 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

garanti emekli kampanyası

1.500 TL NAKİT ÖDEME KAMPANYASINDAN KİMLER, NASIL YARARLANABİLİRLER?

Garanti BBVA'nın emekli promosyon kampanyasından kimlerin yararlanabilecekleri de açıklandı. Buna göre tüm emekliler maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımaları durumunda nakit promosyon ödemesi almak için hak sahibi olabilirler. Bu promosyon ödemesi için ise maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emekli müşterilerin 3 yıl maaşını başka bir bankaya taşımayacağına dair taahhüt vermesi yeterli olacaktır.

GARANTİ BBVA EMEKLİ EK PROMOSYON ÖDEMESİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından emekli müşterilere sağlanan bir diğer imkan da ek promosyon ödemesi oldu. Müşteriler maaşlarını Garanbti BBVA'ya taşıyarak promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Bunun üzerine ise emekli yakınının, arkadaşının veya bir tanıdığının emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıması için davet eden emeklilere de 150 TL ek promosyon ödemesi yapılıyor. Üstelik herhangi bir kişi sınıurlaması da bulunmuyor. 10 kişi davet eden emekli 1.500 TL ek promosyon ödemesi alabilir.

Garanti BBVA tarafından düzenlenen emekli kampanyasına dahil olan emekli müşteriler paramatiklerde herhangi bir limit sınırına takılmıyorlar. Tüm bakiyeyi tek tuşla çekebilen emekli müşteriler nakit çekim limit aşım ücreti de ödemek durumunda kalmıyorlar. Ayrıca Garanti BBVA özel indirimli faiz oranları ile gelir gelgesiz ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabiliyorlar.