Halk Bankası Kartı Olanların Dikkatine Tek Sözünüze 1000 TL Kazanacaksınız!

Devlet bankalarından olan Halk Bankası, harcadıkça kazandıran yeni kampanyasının ayrıntılarını duyurdu. İşte Halk Bankası’nın 1000 TL’ye kadar hediye para kazandıran yeni kampanyası...

Finans 29.04.2022 - 11:13 29.04.2022 - 11:16 Duygu Dilan Duman

Gündelik hayatın zorlu şartlarına karşın müşterisinin yanında olduğunu ilan eden Halk Bankası, Paraf kullanıcıları için yeni bir alışveriş kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, harcadıkça kazandıran yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Paraf Sözünüze Hediye Para Kampanyası 2022

Yeni dönemde geliştirmiş olduğu kredi kampanyalarından sonra Paraf kullanıcıları için geliştirdiği hediye para kampanyası ile gündeme gelen Halk Bankası, ilgili kampanyanın detaylarını yayınladı. Banka, 12 ay boyunca aylık ekstre tutarı sözü veren tüm müşterilerine, harcama yapılacak olan tutara göre değişiklik gösteren ödemeler yapacağını bildirdi. Halk Bankası taraşından yapılan açıklamaya göre harcama sözüne karşılık ödenecek olan hediye para tutarları şu şekilde belirlendi:

  • 2 bin 500 TL’lik harcama sözüne: 150 TL hediye para
  • 5 bin TL’lik harcama sözüne: 300 TL hediye para
  • 7 bin 500 TL’lik harcama sözüne: 500 TL hediye para
  • 10 bin TL’lik harcama sözüne 1.000 TL hediye para

Paraf Sözünüze Hediye Para Kampanyasının Ayrıntıları

halkbank paraf para

Halk Bankası’nın Paraf özellikli ürün kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu hediye para kampanyasının ayrıntıları belli oldu. Banka, söz konusu kampanyanın yalnızca bireysel Paraf kullanıcıları için geçerli olduğunu ve kampanya süresinin 12 ayı kapsadığını bildirdi.

Halk Bankası hediye para kampanyasına göre yapılan tüm online ve fiziki alışverişlerin, ayrıca BES ve otomatik fatura ödemelerinin harcama sözünü kapsadığı bilgisi kaydedildi. Banka, iade işlemlerinin bir sonraki ay içerisinde yapılacak olan harcama tutarını, o oranda yükselttiğini belirtti.

Paraf Sözünüze Hediye Para Kampanyası Başvurusu 2022

Halk Bankası’nın Paraf özellikli ürün kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu hediye para kampanyasına katılarak harcadıkça kazanmak isteyen müşterilerin, SMS aracılığı ile katışım başvurusu yapmaları gerekmektedir. Bankaya kayıtlı olan cep telefonlarından harcama yapılacak olan tutarı yazıp boşluk bırakarak kartının son 6 hanesini yazan ve ilgili mesajı 3404’e gönderen müşteriler, kampanyaya katılım sağlamış olmaktadır. (Örnek mesaj metni: 10000 123456)

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@