İlk Yetişen Alacak, Kapanın Elinde Kalacak! A101 4 LT Vera Ayçiçek ve Zeo Zeytinyağı Fiyatı İçin Dev İndirim Yaptı

Sıvıyağ fiyatları için beklenen indirim haberi A101 tarafından verildi. A101 ayçiçek yağı fiyatları ve zeytinyağı fiyatları için yeni indirim yaptığını duyurdu. İşte en ucuz 5 litrelik yağ fiyatları!

Finans 02.12.2021 - 10:41 02.12.2021 - 10:41 Gülcan Özer

Zincir marketler arasında rekabet giderek artarken yaşanan yüksek rekabet fiyatlara indirim olarak yansımaya başladı. Rekabet Kurumu tarafından yapılan denetimler sonrasında rekor oranlarda para cezaları kesilen zincir marketler ortak fiyat belirleme dönemine son verirken bu da fiyatlarda indirim yaşanmasını sağlamıştı. 

Pek çok market yükselen yağ fiyatları nedeni ile zorluk yaşayan vatandaşlar için dönemsel kampanyalar düzenlemeye başlamıştı. Bu marketlerden biri de A101 oldu. A101 market ayçiçek yağı ve zeytinyağı fiyatı için yeni indirimli fiyatlarını duyurdu. Yapılan indirimler ile düşük fiyatlar dikkat çekti. 

A101 4 LİTRE VERA AYÇİÇEK YAĞI FİYATI VE ZEYTİNYAĞI FİYATINA İNDİRİM YAPTI! 

A101 yağ fiyatları listesi güncellendi. Yapılan güncelleme ile ne yazık ki 5 litrelik sıvıyağ fiyatına zam gelirken 4 litrelik yağ fiyatı ve 1 litrelik zeytinyağı fiyatı için ise indirim yapıldığı açıklandı. Yeni liste içerisinde zeytinyağı fiyatının ayçiçek yağı fiyatına çekilmesi dikkat çekti. 

Zeo zeytinyağı Riviera 1 litre satış fiyatı 31 lira seviyesine çekilirken Vera Ayçiçek yağı 4 litre pet şişe satış fiyatı ise 72,95 liraya çekildi. Vera ayçiçek yağı 5 LT pet şişe satış fiyatı ise 89,85 TL oldu. 

a101 yağ fiyatları-1

EN UCUZ 5 LİTRELİK AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE?

BİM ayçiçek yağı fiyatları için 5 litrelik sıvıyağ fiyatı için BİM tarafından uygulanan fiyatlarda olduğu gibi 89,95 TL etiketini uyguluyor. ŞOK ayçiçek yağı fiyatları için ise Evin markalı yağlarda düşük fiyatlar sunuyor. 5 iltrelik Evin ayçiçek yağı satış fiyatı 89,90 TL olarak satılıyor. 

şok ayçiçek yağı fiyatları

Şok zeytinyağı fiyatları için ise LİO Naturel sızma zeytinyağı 1 litre satış fiyatı 37,50 TL ve 2 litre zeytinyağı satış fiyatı ise 75 TL olarak uygulanıyor. 

CARREFOUR ZEYTİNYAĞI FİYATLARI

CARREFOUR 5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI VE 1 LİTRE, 2 LT ZEYTİNYAĞI FİYATLARI KAÇ TL, NE KADAR?

Carrefour sıvıyağ fiyatları için beklenen indirimli satış fiyatları listesini açıkladı. Yudum Egemden Naturel birinci zeytinyağı 2 litre satış fiyatı için yüzde 17 indirim yaparken 72,90 liralık etiket belirlerken Carrefour ayçiçek yağı pet 5 litre satış fiyatı 89,90 TL olarak belirlendi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@