İş Bankası 200 Bin TL Taşıt Kredisi İçin 48 Ay Vade Hesaplamasında Ne Kadar Taksit Ödemesi İstiyor?

Taşıt kredisi çekerek otomobil sahibi olmak isteyenler kredi maliyetlerini öğrenmek istiyorlar. İş Bankası 200 Bin TL taşıt kredisini kaç TL taksitlerle veriyor?

Finans 12.04.2022 - 02:35 12.04.2022 - 02:35 Engin Uzunoğlu

Otomobil sahibi olmak isteyenler bankalardan aldıkları finansman destekleri ile bu taleplerini gerçekleştirebiliyorlar. Araç fiyatlarının alıp başını gitmesinden dolayı sıfır kilometre otomobil satın alırken insanların taşıt finansmanı kullanmaları en akıllıca yok oluyor. Bu durumda ise kullanılacak olan taşıt kredilerinin taksit hesaplamaları merak ediliyor. Uygun faizle taşıt kredisi veren İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI!

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere oldukça uygun imkanlar sağlanıyor. Ancak bu taşıt finansmanı belirli koşullarla müşterilere temin ediliyor. Öncelikle azami vade sürereleri uygulanıyor. Bu kapsamda müşteriler 400 Bin TL'ye kadar fatura değeri olan otomobiller için kullandıkları taşıt kredilerini 48 aya kadar vadelendirebiliyorlar. Eğer otomobilin fatura değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa o zaman İş Bankası müşterileri 36 aya kadar vade ile taşıt kredisi çekebiliyorlar. 

İş Bankası'ndan kullanılabilecek taşıt kredisinin miktarı da otomobilin fatura değerine göre değişiyor. 400 Bin TL'ye kadar değeri olan otomobiller için yüzde 70 oranında, 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasında değeri olan otomobiller için yüzde 50 oranında kredilendirme yapılabiliyor.

İş Bankası tarafından müşterilere kolay ödeme imkanları da sağlanıyor. Müşteriler taşıt kredisi kullanmaları halinde geri ödemeleri bütçelerine göre planlayabilme imkanlarına sahip oluyorlar. 

200 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

200 bin tl taşıt kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler eğer satın alacakları otomobillerin fatura değeri 400 Bin TL'nin altındaysa 48 ay vadeli kredi çekebiliyorlar. Bu kapsamda 48 ay vadeli 200 Bin TL taşıt kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 6.881 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise yaklaşık 330 Bin TL oluyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@