İş Bankası'ndan Emeklilere 1.000 TL'ye Varan Nakit Ödeme! Emeklilere Özel Nakit Ödeme Fırsatı

Emekliler, maaşlarını İş Bankası’na taşıyarak yepyeni bir bankacılık deneyimi yaşarken 1.000 TL’ye varan nakit ödemenin de sahibi oluyor. İş Bankası, emeklilere özel maaş promosyon kampanyası!

Finans 29.10.2021 - 20:47 29.10.2021 - 20:47 Gülcan Özer

İş Bankası, emeklilere özel bankacılık ürünlerinin sayısını her geçen gün artırmakta. Aidatsız kredi kartı, internet ve mobil bankacılıktan kredi başvurusu yapma olanağı derken İş Bankası’nın emeklilere özel sürprizleri artarak devam ediyor.

Alınan son kararla beraber bu ayrıcalıkların yanı sıra maaş baremine göre 1.000 TL’ye varan nakit ödeme almak da mümkün. Emekli dostu bankalar arasında yer alan İş Bankası, emekli müşteri sayısını son yıllarda epeyi artırdı. Dijital bankacılık denince ilk akla gelen bankalar arasında yer almasının yanı sıra şube ve ATM sayısının fazla olması da emeklileri fazlasıyla cezbetmekte.

Emeklilere 750 TL’den 1.000 TL’ye Varan Nakit Ödeme Fırsatı

İş Bankası’ndan Emekliler, maaş tutarlarına göre farklı nakit ödeme fırsatlarından yararlanabilmekte. Aşağıdaki listeye göz atarak maaş tutarınıza göre ne kadar nakit ödeme alacağınızı görebilirsiniz.

0 TL ile 1.499 TL arası emekli maaşı için 750 TL,

1.500 TL ile 2.499 TL arası emekli maaşı için 875 TL,

2.500 TL ve üzerindeki emekli maaşları için 1.000 TL nakit ödeme yapılmakta.

Maaş taşıma işlemleri İş Bankası şubelerince ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmekte. Ayrıca e-devlet şifresi bulunan emekliler maaş taşıma özelliğinden yararlanarak maaşlarını İş Bankası’na taşıyabiliyor. İş Bankası hesabı bulunanlar İşCep mobil uygulaması ya da İş Bankası internet şubesi ile başvuru sekmesinden emekli maaşı taşıma talebinde bulunabilmekte.

Maaşını İş Bankası’na taşıyan emeklilere Maximum dünyasının kapıları da sonuna kadar açılmakta. Aidat ödemeden kredi kartı kullanma şansı elde eden emekliler kredi ihtiyaçları olduğunda şubeye gitmeden kolayca kredi çekebiliyor. Emeklilere özel kredi oranları ile 36 aya varan vadelerle tüketici kredisi çekilmesi mümkün. Kredi kartı ve kredi dışında ek hesap ürünüyle de emeklilere finansman sağlanabilmekte.

İş Bankası’nın emeklilere özel nakit ödeme fırsatından ve bankaca sunulan diğer avantajlardan yararlanmak için maaşın İş Bankası’na başarılı bir şekilde taşınması, ilk maaşın İş Bankası hesabına yatması ve 3 yıl boyunca maaşın bu bankadan alınması gerekmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@