Kredi Kartı Borcu Olanlara Akbank'tan 20.000 TL Masrafsız Kredi

Akbank kredi kartı borcu olanlara 20.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli borç kapatma kredisi veriyor. Bankanın kredi paketinde müşterilere güncel faiz oranlarıyla eşit taksit ödemeli seçenekler sunuluyor.

Finans 06.12.2021 - 16:02 06.12.2021 - 16:02 Mustafa Karagöz

Kredi kartı borcu olanlar için bankaların sunduğu borç kapatma kredisinde, ek masraf ödemeleri maliyetlerin yükselmesine neden oluyordu. Akbank 2021 Aralık döneminde müşterilerine sunacağı kredi kapsamında masraf ödemesi almayacağını duyurdu. Müşteriler hiçbir ek masraf olmadan sadece faiz oranları ile kredi kullanarak borçlarını kapatabilecekler. 

AKBANK'TAN 20.000 TL LİMİTLE BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank'ın sunduğu borç kapatma kredisi, kredi kartları için geçerli. Geçmiş dönemde farklı kredi kartlarına borç yapan ve ödemekte zorlanan vatandaşlar Akbank'ın kredi paketinden yararlanabilecekler. Banka borç kapatma kredisi ile müşterilerine farklı farklı kredi kartlarına ödeme yapmak zorunda kalan ve borçlarını ayrı ayrı ödemekte zorlanan müşterilerine borçlarını tek çatı altında toplama imkanı sağlıyor. 

Vatandaşlar borçlarını tek bir çatı altında bir araya getirerek ödemelerini aylık her banka yerine bir bankaya yapacaklar. Borç ödemelerinde banka aylık eşit taksitli ve öngörülebilir taksit imkanları sunacak. Bu sayede müşteriler tek bir taksitle tüm borçlarını kapatabilecekler. 

Peki Akbank müşterilerine hangi faiz oranı ve hangi ödeme seçenekleri ile borç kapatma kredisi sağlıyor? Resmi sitesinden yapmış olduğu bir açıklama ile banka tüm kredi özelliklerini ilan etti. 

Akbank borç kapatma kredisine dair açıklamasında "Axessliler diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e aktarıyor, kolayca geri ödüyor! Uygun faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz Taksitli Borç Transferi’ni, ÜCRETSİZ 12 aya varan taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz." bilgisini verdi. 

Borç kapatma kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.80 olarak açıklandı. 

Müşteriler borç kapatma kredisi ile 20.000 TL'lik borçlarını kapatabilecekler. 

Geri ödemeler ise 12 ay vade ile olacak. 

Borç kapatma kredisi için müşteriler Akbank şubelerine yada Akbank Mobil ile Akbank İnternet bankacılığından başvuru yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@