Kredide Kamudan Vazgeçmem Diyenlere Ziraat Bankası'ndan 36 Ay Vadeli 25.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Kredi konusunda kamu bankalarına güvenenler için Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi hamlesi gecikmiyor. Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 25.000 TL ihtiyaç kredisi ayda sadece bin TL taksitle.

Finans 26.02.2022 - 16:17 26.02.2022 - 16:18 Büşra Uluşen

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Şubat ayı sonu kampanyaları devam ediyor. Birçok banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime giderken aylık tutarlarda büyük oranlarda iyileşme gözlemleniyor. Her şeyin fiyatı yükselirken nakit bulmakta zorlanan kişiler bankaların ihtiyaç kredilerine yoğun ilgi gösteriyor.

Bu kapsamda kamu bankaları başta olmak üzere birçok banka çeşitli tutarlarda ve faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sağlıyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN 25.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ İMKANI

Kamu bankaların en köklü isimlerinden olan Ziraat Bankası, vatandaşların nakit ihtiyaçlarına çare olmak için çeşitli tutarlarda kredi imkanı sağlıyor. Banka, tüm bireysel ihtiyaçların finansmanında kullanılabilecek, 26 aya kadar vade imkanına sahip tüketici kredisi veriyor. İstenilen ödeme seçeneğinde, uygun faiz oranları ile en kısa sürede kredinizi kullanmak için haberimizin devamını takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde şahsi ya da maddi bir teminat almamaktadır. 50 bin TL'ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50 bin TL'nin üzerindeki krediler için 24 ay vade seçeneği sunmaktadır. Ayrıca bankadan bireysel kredi kullanan tüm müşterilere Hayat Sigortası da yapılmaktadır. 

Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 25.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için yüzde 1,79 faiz oranı uygulanıyor. Buna göre bir hesaplama yapıldığında 25.000 TL'lik kredinin aylık taksitleri 1.004 TL olurken, toplam geri ödeme miktarı ise 29 bin 553 lira olmakta. Üstelik bu krediyi 36 aya bölerek rahatlıkla ödeyebileceksiniz. 

ziraat bankası ihtiyaç

Kredi tutarı: 25.000 TL

Vade: 36 ay

Faiz oranı: yüzde 1,79

Aylık taksit: 1.004 TL

Toplam geri ödeme: 29.553 TL

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız ihtiyaç kredisi için şubeler, internet sitesi, Ziraat Mobili, İnternet Bankacılığı, ATM ve çağrı merkezi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Banka, değerlendirme sonucunda kredinize olumlu bir sonuç verdiği takdirde 25.000 TL kredinizi hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. 

Tüketici kredisi için bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler ise şunlar:

- Başvuru formu

- Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi

- Çalışma durumuna göre gelir belgesi

- Şubenin talep edebileceği diğer belgeler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@