Ticaretle uğraşanlara müjde: ING işletmelere özel e-Turuncu Hesap kampanyasını duyurdu!

Bankanın resmi web sitesinde yer alan açıklamalara göre e-Turuncu hesapla işletmelere daha fazla kazanç sağlanacak…

Finans 25.04.2022 - 21:04 25.04.2022 - 21:05 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin dört bir yanında ticari faaliyetlerde bulunan işletmeler, kazançlarını en iyi koşullarda değerlendirmek için bankaların hizmetlerine göz atıyor. İşletme sahipleri ticari kredilerde olduğu gibi mevduat hesaplarında da özel fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanmanın yollarını araştırıyor. Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING, yeni mevduat hesabı kampanyasını duyurdu.

Bireysel müşterilerde olduğu gibi ticari alanda faaliyet gösteren işletme hesaplarına da uygun oranlarda mevduat hesabı açma fırsatı sunuluyor. ING e-Turuncu hesap, ticari faaliyeti bulunan ve vergi levhasına sahip tüm ING müşterisi limited ve anonim şirketleri için tercih ediliyor. e-Turuncu hesap ile işlerin başından ayrılmadan ING Kurumsal internet şubesinden veya ING mobil kurumsaldan başvuru yapılabiliyor.

ING e-Turuncu Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

En-düşük-faiz-oranına-göz-dikti!-İNG-Bank'tan-borç-para-arayanlara-10.000-TL-ihtiyaç-kredisi

Bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından ING e-Turuncu Hesap açmak için banka şubesine gitmeye gerek kalmıyor. Diğer bankacılık hizmetlerinde olduğu gibi mevduat hesabı başvurularında da internet bankacılığı sistemi kullanılabiliyor. Ticari işletmeler hemen ING Kurumsal İnternet Şubesi’ne giriş yaparak e-Turuncu Hesap başvurusunda bulunabiliyor.

Kullanıcı kodu ve şifre ile internet şubesine giriş yaptıktan sonra ürün ve hesap açılışı menüsü üzerinden e-Turuncu Hesabı seçmek yeterli oluyor. İstenilen para biriminde yüksek faiz getirili mevduat hesabı açmak bu kadar kolay oluyor. ING mobil Kurumsal işlemlerde müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

ING e-Turuncu Hesap Özellikleri

Ticari işletmelerin risksiz bir şekilde kazanmasına yardımcı olan ING e-Turuncu Hesap, TL, dolar veya Euro para birimlerinde tam 90 gün boyunca hoş geldin faizi ile kazanç fırsatı sunuyor. Faiz oranı günlük olarak işlemekle birlikte hoş geldin faiz süresi sonrasında birikimler günlük ilan edilen faiz oranlarıyla değerlendiriliyor. Hesap açmak için herhangi bir alt limit şartı bulunmuyor. Faiz oranları yıllık basit brüt oranlardan oluşuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@