Vakıfbank Konut Fiyatlarını Alt Üst Edecek Ucuz Konut Satışına Başladı: 270 M2 Çift Katlı Müstakil Ev 103 Bin TL!

Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller kelepir fiyatlarla satışa çıktı. Konut piyasasını sallayacak müstakil bahçeli ev ilanları, sahibinden satılık yatırımlık apartman dairesi, konut kredisi destekli!

Emlak Haberleri 10.04.2022 - 11:35 10.04.2022 - 11:35 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatlarına beklenen büyük indirim darbesini Vakıfbank vurdu. Vakıfbank elinde bulunan daire, müstakil ev, arsa ve tarla gibi taşınmazları kelepir fiyatlarla satışa çıkardı. Sahibinden satılık daire fiyatları için bile bulunmaz fiyatlarla binlerce taşınmaz satışa çıktı. 

Bankadan, icradan satılık daireler ucuz fiyatları ile dikkat çekerken Vakıfbank bu alanda hedefi daha da büyüttü ve büyük indirimleri fiyatlarına yansıttı. Bu devirde bulunmaz fiyatlarla satışa çıkan taşınmazlar için ev sahibi olmak istiyorum diyen vatandaşlar başvurularını yine internet sitesi üzerinden yapacaklar. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER: APARTMAN DAİRESİ, MÜSTAKİL BAHÇELİ EV, KÖY EVLERİ KELEPİR FİYATLARLA SATIŞTA! 

Mülkiyeti Vakıfbank'a geçen taşınmazlar için banka rekor indirimler yaparken yükselen konut fiyatları sonrasında vatandaşlarda ucuz ev sahibi olmak için bankaların ilanlarını araştırmaya başladı. Eskiden pek çok kişinin icralık konutlara olan yaklaşımları daha farklıyken artık konut fiyatlarının aşırı değerlenmesi ile ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler bu evlere ilgi göstermeye başladı. 

vakıfbank satılık ev ilanları 1

Örneğin Isparta'da yer alan çift katlı 270 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil evin satış fiyatı 102 bin TL olarak listede yer aldı. Bankadan satılık apartman dairesi arayan kişiler için ise Mardin Kızıltepe ilçesinde yer alan 118 m2 apartman dairesi ve Kırşehir Merkez ilçesined yer alan 67 m2 büyüklüğe sahip olan apartman dairesi yine 102 bin liralık fiyatla satışa sunuldu. 

ankara satılık ev ilanları

ANKARA'DA BANKADAN SATILIK EV İLANLARI: VAKIFBANK ANKARA'DA KONUT SATIYOR MU, EV FİYATLARI KAÇ TL?

Türkiye'de konut fiyatlarının en çok arttığı illerin başında yer alan Ankara'da satılık konut fiyatları için Vakıfbank pek çok seçenek sundu. Ankara Beypazarı ilçesinde yer alan dairenin satış fiyatı 158 bin TL olarak ilan edilirken Şereflikoçhisar ilçesinde yer alan konutun satış fiyatı ise 146 bin TL olarak ilanlarda kendisine yer buldu. 

vakıfbanktan satılık araçlar

VAKIFBANK'TAN SATILIK İCRALIK ARAÇLAR! VAKIFBANK 2. EL ARAÇ FİYATLARI NE KADAR KAÇ TL?

Vakıfbank konutların yanı sıra araç satışı da yaparken bankadan satılık araçlar için belirlenen satış fiyatları marka ve modele göre belirleniyor. Örneğin 2016 model Opel İnsignia modeli 370 bin liraya satışa çıkarken 2008 model Audi marka araç 340 bin liraya sahibini bekliyor. Satışlar Vakıfbank İntengo internet sitesi üzerinden verilen ilanlarla yapılıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@