Vakıfbank'tan Emeklilere 750 TL Nakit Ödeme! Tüm Emekliler Faydalanabiliyor

Vakıfbank, emekli maaşını kendi uhdesine taşıyan emeklilere 750 TL’ye kadar anında nakit ödeme yapıyor. Vakıfbank emekli maaşı taşıma promosyon ödemesi detayları haberimizde...

Finans 17.10.2021 - 10:49 17.10.2021 - 10:49 Gülcan Özer

Siz de maaşınızı yüzlerce şubesi, binlerce ATM’si ile emeklilerin dostu olan Vakıfbank’a taşıyın bu özel fırsattan hemen yararlanın. Emekli maaşınızı Vakıfbank’a nasıl taşıyacağınızı merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin. Vakıfbank, emeklilerin en fazla tercih ettiği bankalardan biri.

Köklü bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra devlet bankası olması ve neredeyse her il ve ilçede şube ya da ATM bulundurması sebebiyle emekliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Emekliler, maaşlarını genellikle devlet bankalarından almayı tercih ederken şube ve ATM sayısına da büyük önem veriyor. Vakıfbank, bu alandaki gücüyle emeklilerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

500 TL’den 750 TL’ye Kadar Nakit Promosyonunuz Vakıfbank’ta

Emekli maaşınız 0 TL ile 1.500 TL arasında ise 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasındaysa 625 TL, 2.500 TL’nin de üzerindeyse 750 TL nakit promosyon hakkı elde edebilirsiniz. Eğer Vakıfbank hesabınız varsa şubenize giderek maaşınızı Vakıfbank’a taşımak istediğinizi bildirerek işlemlerinizi şubedeki müşteri temsilcisinin yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İlk defa emekli maaşı alacak olanlar ilk olarak Vakıfbank hesabı açtırmalı, daha sonra hesap bilgilerini emekli olacakları kuruma bildirmek suretiyle maaşlarını doğrudan Vakıfbank’a aldırmalı.

E-devlet şifreniz varsa cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla e-devlet sistemine giriş yaparak banka değişikliği menüsünden emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşıyabilirsiniz. Hâlihazırda emekli maaşınızı aldığınız bir banka varsa o banka ile devam eden bir taahhüdünüzün olmaması gerekmekte. Eğer o bankadan 3 yıllık maaş anlaşması için promosyon aldıysanız sürenin dolmasını beklemek suretiyle herhangi bir ücret ödemeden maaşınızı Vakıfbank’a aldırabilirsiniz. Eğer 3 yıllık süre dolmadıysa kalan süre için banka tarafından belirlenen ceza ödemesini yaparak yine maaşınızı taşıyabilirsiniz. Benzer bir durum PTT’den maaş alan emekliler için de geçerli.

vakıfbank-emekli-promosyonu

Vakıfbank’tan Emeklilere Birbirinden Özel Ayrıcalıklar

Vakıfbank, emekli müşterilerine özel ayrıcalıklar sunarak nakit ödeme dışında da avantaj elde etmelerini sağlıyor. Maaşınızı Vakıfbank’a taşıdıktan sonra alacağınız kredi kartı için herhangi bir aidat ödemeniz gerekmiyor. Ayrıca mobil ve internet kanallarından yapacağınız para transfer işlemlerinden de masraf kesilmiyor. HGS etiketi almak isterseniz bunun için ek bir ücret ödemenize de gerek yok.

Vakıfbank emekli maaş müşterileri, ATM’lerden günlük 2.000 TL’ye kadar nakit çekim yapabilirken bankaya başvurarak bu limiti artırmak mümkün. Ayrıca şube ve çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanırken de öncelikli işlem yetkisine sahip olacağınız için tüm bankacılık işlemlerinizi çok daha kısa sürede ve oldukça kolay şekilde halledebiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@