0 - 18 Yaş Çocuklara Halkbank Bedava Kumbara Dağıtacak! Karneyi Getirene Keloğlan, Hacivat-Karagöz Kumbarası Hediye

Halk Bankası karne hediyesi olarak çocuklara bedava kumbara dağıtacağını açıkladı. Halkbank Nasreddin Hoca, Hacivat - Karagöz, Keloğlan kumbarası nasıl alınır, kumbara hesabı nedir?

Finans 01.06.2022 - 16:26 01.06.2022 - 16:26 Gülcan Özer

Okulların kapanmasına sayılı günler kala kamu bankaları arasında yer alan Halkbank geleneksel hale getirdiği karne hediyesi kampanyası için 2022 yılına özel beklenen duyurusunu yayımladı. Çocuklara tasarruf etmenin önemini öğretmek ve para biriktirme alışkanlığı ettirecek kumbara hesabı ile Halkbank karne hediyesi kampanyasını birleştirdi. 

Düzenlenen kampanya kapsamında 0 - 18 yaş arası çocuğu olan aileler kendilerine en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek banka hesabı açtırabilecekler. Halk Bankası kumbara hesabı vadeli ya da vadesiz mevduat hesabı olarak açılabileceği gibi aynı zamanda sıfır bakiyeli olarak ta açılabilecek. Yani hesap açtırmak isteyen ailelerin bankaya para yatırması gerekmeyecek. 

ÇOCUĞUNUZ BEDAVAYA ALDIĞI KUMBARASINDA PARASINI BİRİKTİRSİN, TASARRUFU ŞİMDİDEN ÖĞRENSİN! 

Halk Bankası tarafından yapılan duyuruda "Halkbank’tan çocuklarımıza karne hediyesi. Tasarruf küçük yaşlarda kazandırılan en iyi alışkanlıktır. Karnesini getiren küçüklerimiz Keloğlan, Karagöz-Hacivat ve Nasreddin Hoca kumbaralarından birini alabilecek, bu kahramanların hikayelerini kumbaraların üzerindeki QR kodu okutarak Halkbank Çocuk Kumbarası adresinden dinleyebileceklerdir" ifadelerine yer verildi. 

halkbank kumbara hesabı

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen ailelerin 18 yaşının aşmamış olan velisi ya da vasisi olduğu çocukları ile en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeleri yeterli olacak. Ziyaretleri esnasında sıfır bakiyeli olarak vadesiz mevduat hesabı olarak açılacak olan kambura hesabı ile birikimler bu hesapta birikmeye başlayacak. Zamanla içi para dolan kumbaralarını getiren çocuklarına yine özel olarak tasarlanan masal kahramanlarının kumbarası ile puzzle 'ı hediye edilecek. Karne dönemine özel olarak yine karnesini getiren çocuklarda kumbara hediyesi almaya hak kazanacaklar. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@