1 Kuruş Ödemeden Masrafsız İhtiyaç Krediniz 5 Dakikada Hesabınızda! Şubeye Uğramadan Masrafsız Kredi Çekmenin Kolaylığı!

Enpara dijital bankacılık sisteminde müşterilere masrafsız ihtiyaç kredisi veriyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi hangi mali şartlarla ve nasıl çekilebilir? Enpara ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde kaç?

Finans 21.02.2022 - 20:26 21.02.2022 - 20:26 Engin Uzunoğlu

QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen dijital bankacılık uygulaması olan Enpara, sınırlarını giderek genişletmekte. Enpara, kısa süre içerisinde öyle bir gelişim kaydetti ki birçok kişi, Enpara uygulamasının tek başına bir banka olduğunu düşünmekte. Enpara, ününü masrafsız bankacılık anlayışına borçlu iken özellikle masrafsız ve komisyonsuz kredi hizmetleri açısından takdire şayan bir değere sahip. 

Nakit para ihtiyacımız olduğunda birçoğumuz çareyi bankaların ihtiyaç kredisi hizmetlerinde buluyoruz. Bir zamanlar kredi çekmek için sayfalar dolusu evrakla başvuru yapmak gerekiyorken artık dijital ortamda yalnızca 5 dakika içerisinde kredi çekebilmek mümkün hale geldi. Bu uygulamanın liderlerinden biri olarak kabul edilen Enpara, hem dijital ortamda kredi hizmeti sunmakta; hem de kredi komisyonu almayarak müşterilerinin elini rahatlatmakta. Enpara tarafından sunulan kredi hizmetlerinin diğer özellikleri, haberimizin devamında olacak.

Günde 14 TL Taksit İle Kredi Çekme Şansına Sahipsiniz

Enpara, kredi kolaylığı kadar uygun kredi faiz oranları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. 36 ay taksitle kullanacağınız 10.000 TL kredinin günlük ortalama ödemesi 14 TL dersek inanır mısınız? Evet yanlış duymadınız. Günde yaklaşık 14 TL ödeyerek ay sonunda kredi taksit ödemenizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Bu kredide aylık taksit tutarı ise 436,17 TL'ye denk düşüyor. Dilerseniz gelirinize ve kredi notunuza bağlı olarak 10.000 TL'yi aşacak şekilde de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi talebinizi yine 36 ay için 20.000 TL olarak revize ederseniz ödeme planınız buna bağlı olarak değişecektir. 20.000 TL için aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 872,33 TL olurken toplam ödeme tutarı ise 31.403,88 TL olur. Yani 20.000 TL için 3 yılın sonunda ödeyeceğiniz toplam faiz farkı 11.403,88 TL olacaktır. Enflasyon oranının sürekli yüksek seyrettiği bir süreçte 3 yılda ödenen bu kadarlık fark gerçekten bireyleri cezbedecek düzeyde.

Enpara.com’ da 50.000 TL’ye kadar olan taleplerinizi 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Daha yüksek tutarda kredi ihtiyacınız olduğunda yararlanabileceğiniz üst vade sınırı 24 ay olacaktır. Dilerseniz diğer kredilerde de vadeyi düşük tutmak kaydı ile ödeyeceğiniz faiz farkını düşürebilirsiniz. Bu durumda aylık ödemeler, uzun vadelere göre daha yüksekmiş gibi görülebilir; fakat toplam ödeyeceğiniz faiz farkı, düşük vadelerde daha uygun seviyelerde olacaktır. Eğer bu taksitleri karşılayacak bir geliriniz varsa ve ödeme yapmakta zorlanmayacaksanız kısa vadeli kredi çekmenizi tavsiye edebiliriz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@