186 TL'ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! QNB Finansbank ATM'sinden 2 Dakikada Çekin

QNB Finansbank tarafından sağlanan kredi paketi kapsamında 5.000 TL ihtiyaç kredisi için online başvuru yapılabilir ve anında ATM'den kullanılabilir. Ödemeler ise aylık 186 TL taksitle tamamlanır.

Finans 29.09.2021 - 11:08 29.09.2021 - 11:08 Mustafa KARAGÖZ

QNB Finansbank online başvuru ile kredi sağlayan bankalardan biri. Müşterilerinin kredi taleplerini online olarak kabul eden ve talep edilen kredi tutarına göre bir anında yanıt veren banka düşük limitli kredilerin kullanımını da hemen sağlıyor. Müşteriler kredi onayı sonrası ATM'ye giderek kredilerini çekebiliyorlar. 

QNB FİNANSBANK'TAN HIZLI KREDİ

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvuru işlemlerini 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirler. 

İlk başvuru işlemi QNB Finansbank'ın mobil bankacılık uygulamasının telefona indirilmesi ve ardından uygulama üzerinden online başvuru yapılması. Vatandaşlar pandemi süreci sonrası çok sayıda bankacılık işlemlerini mobil uygulamalar üzerinden yürütüyorlar. 

İkinci başvuru yöntemi ise yine pandemi sürecinde talebi artan internet bankacılığı. QNB Finansbank'ın resmi kurumsal web sitesi üzerinden sisteme giriş yapan vatandaşlar bireysel işlemlerden ihtiyaç kredisi talebini bankaya iletebilirler. 

qnb finansbank ihtiyaç kredisi 5000 lira

Üçüncü yöntem ise bankaya SMS göndermek. QNB Finansbank'ın sitesinde yer alan bilgilere göre 5030'a mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunulabilir. SMS ile gönderilecek bilgiler bankanın web sitesinde yer almakta. 

Son başvuru yöntemi ise vatandaşların banka şubesine giderek bizzat başvuruda bulunması ve onay sonrası şubeden kredi çekilmesi. 

AYLIK 186 TL'YE 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank müşterilerine düşük faizli kredi sağlayan bankalardan birisi. Banka eylül sonu ekim başı döneminde müşterilerine yüzde 1.39'dan başlayan faiz oranıyla kredi olanağı sunuyor. 

İlan edilen faiz oranı kredi puanı çok yüksek olup çok güvenilir grupta yer alan müşteriler için geçerli. Kredi puanı düşük olup diğer gruplarda yer alanlar ise kendilerine ilan edilen faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. 

Ödeme Planı

qnb finansbank 186 tl ye 5.000 tl

QNB Finansbank'tan yüzde 1.39 faiz oranıyla 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri kredi ödemelerini aylık 185 TL taksitle yapacak. Kredi ödeme planına göre bankaya 3 yıl sonunda yapılacak olan toplam ödeme 6 bin 690 TL olacak. 

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYALARI

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine hem kredi kullanım alanına göre hemde kişiye özel paketler sunuyor. Bu paketler bankanın web sitesinde "Kolay Ödemeli Kredi, Tanışma Kredisi, Doğum Günü Kredisi, Borç Transferi Kredisi, Kamu Çalışanına Özel Kredi, Finansmaaş Kredisi ve 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi" şeklinde sıralandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@