19 Bin 400 TL'ye 2. El Oto! Pamukkale Üniversitesi Binek Araçlarını Satışa Çıkardı

Pamukkale Üniversitesi kendisine ait olan 2 binek araç ile 1 kamyoneti 19.500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. İhale ile yapılacak satışlar için detaylar haberimizde.

19 Bin 400 TL'ye 2. El Oto! Pamukkale Üniversitesi Binek Araçlarını Satışa Çıkardı

Mülkiyeti Pamukkale Üniversitesinde yer alan bazı araçların satışları için ihale düzenlenecek. Eylül ayının yedinci gününde düzenlenecek ihale öncesi başvuru toplayacak olan üniversite satışlar için bir kılavuz yayımladı.

ARAÇ SATIŞ İLANI

Pamukkale Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuru kapsamında 3 adet farklı marka ve modelde araçlar satılacak.

Yayımlanan duyuruda satışı yapılacak olan araçların ilki Volkswagen marka binek otomobil oldu. 2005 model araç için 184 bin TL fiyat belirlendi. Listenin ikinci sırasında yer alan araç ise Nissan marka araç 1999 model olan araç için 45.000 TL muhammen bedel açıklandı. Satışı yapılacak son araç ise OPEL marka kamyonet. 2000 model araç için 19 bin 400 TL fiyat belirlendi.

pamukkale araç satış

Araç Satışı için Bilgilendirme Duyurusu

İlan kapsamında yer alan ve yukarıda tabloda özellikleri aktarılan araç ihalesi için Pamukkale Üniversitesi "Mülkiyeti Pamukkale Üniversitesine ait ve Ekonomik ömrünü tamamlamış olan, aşağıdaki tabloda yazılı araçların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45 inci maddesi uyarınca “Açık Teklif ve Arttırma” yoluyla, ihale şartnamesi doğrultusunda satışı yapılacaktır. İdaremiz ihaleyi yapıp yapmamakta tamamen serbesttir." açıklamasında bulundu.

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu araç satışları için düzenlenecek ihale 7 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. İhale işlemleri Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında bulunan Toplantı Salonunda düzenlenecek. İhale işlemleri sabah saat 10.00'da başlayacak.

İhaleye başvuru yapacak olan istekliler Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Kiralama ve Satış Şube Müdürlüğünden şartname alacaklar. İhale öncesinde mesai saatleri içinde şartname ücretsiz incelenebilir. Ancak ihaleye katılmak isteyenler kurumdan 100 TL karşılığında ihale şartnamesi alacaklar. Şartnameyi alanlar başvurularını ihale tarihine kadar yapacaklar.

SONRAKİ HABER