200 Bin TL'ye Sıfır Kilometre Renault Yeni Taliant! ÖTV Muafiyetli İndirim Kampanyası!

Sıfır kilometre otomobillerde ÖTV muafiyetli fiyatla Renault Yeni Taliant çok cazip bir fiyatla satılmaya başlandı. İşte Renault Taliant için bulunmaz kampanya...

Finans 17.03.2022 - 00:35 17.03.2022 - 00:35 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de sıfır kilometre bir otomobil satın almak çok yüksek maliyetleri de beraberinde getiriyor. Otomobil firmaları ise kampanyalar ile satış rakamlarını yükseltmeye çalışıyorlar. Son dönemlerde ise firmalar ÖTV muafiyetli kampanyalara ağırlık vermeye başladılar. ÖTV muafiyeti ile yapılan satışlarda oldukça cazip fiyatlarla insanlar otomobil sahibi olabiliyorlar. 

ÖTV MUAFİYETLİ SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL KAMPANYALARI

ÖTV muafiyetli sıfır kilometre otomobil kampanyası düzenleyen firmalar arasında Renault da yer alıyor. Renault bu kapsamda çok özel bir kampanyanın duyurusunu yaptı. Renault Yeni Taliant model otomobil ÖTV muafiyeti ile müşterilere satılıyor. Bu kapsamda düzenlenen kampanya ile müşteriler çok özel bir fiyatla Yeni Taliant sahibi olabiliyorlar. 

203 BİN TL'YE 0 KM RENAULT YENİ TALİANT

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Renault Yeni Taliant için 203.500 TL fiyat belirlendi. Bu indirimli fiyat sınırlı sayıda otomobil için geçerli olacağı bildirildi. Firma stokta bulunan bu otomobilleri ÖTV muafiyeti ile satışa çıkardı. Bu fiyatın içerisinde ise kasko ve trafik sigortası gibi farklı maliyetlerin olmadığı belirtildi. 

ÖTV MUAFİYETİ NEDİR?

ÖTV muafiyetli otomobil satın almanın şartları da oldukça merak edilen bir konu oluyor. Bu araçları bu fiyatlarla ve ÖTV avantajı ile satın alabilmenin bazı koşulları bulunuyor. Öncelikle ÖTV muafiyetli araç imkanı devlet tarafından engelli vatandaşlara sağlanan bir imkandır. Engellilik oranına göre devlet vatandaşlara belirli oranlarda ÖTV indirimi yapmaktadır. Bu oranlama engellilik oranına göre değişmekle beraber firmalar bu koşullarda satış yapabiliyorlar. Bu engellilik oranının resmi olarak belgelenmesi gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı bu konuda uygulanacak olan kuralları belirlemiştir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@